FF7 - konfiguracja

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
adamo159
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, 12:50

Post autor: adamo159 »

Zgadam się z Tobą - jasne, że gra wygląda lepiej w rozdziałce 320x240 - ale tak to się da grać na szaraku na TV i to na zwykłym CRT a nie na LCD - bo rozdzielczość wtedy odrzuci :wink:
Ale cały czas zapominasz , że autor tematu prosi o pomoc w graniu na monitorze w rozdziałce 1240x1024 , a tu granie w oknie 340x240 (choć ładnie to wygląda) do przyjemności nie należy :)
Na zakończenie pozdrawiam wszystkich fanów FF VII i dla przypomnienia dodam , że 31 sierpnia mija już 13 rocznica wydania jej w angielskiej wersji w USA. Rany ale ten czas leci :cry:
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Ale cały czas zapominasz , że autor tematu prosi o pomoc w graniu na monitorze w rozdziałce 1240x1024 , a tu granie w oknie 340x240 (choć ładnie to wygląda) do przyjemności nie należy
Co prawda mam sklerozę, ale takie rzeczy biorę oczywiście pod uwagę - no bo przecież mówimy nie o telewizorze a monitorze (jak sam zauwazyłeś) wiec zmiana rozdzielczości, czy gra w oknie nie stanowi tu większego problemu. Rozdzielczość 320x240 w której zostały werenderowane tła w FF7 to [nie oszukujmy się] przeżytek historii i nikt o zdrowych zmysłach z niej korzystać nie będzie, natomiast całkiem zjadliwe jest takie 640x480 (jak monitor nie da rady w pełnym to można w oknie - sam praktykuje i dla mnie jest ok), a jakby nie spojrzeć taka rozdziałka rozciąga background tylko 2x, ergo daje co najmniej zadowalającą jakość/wyrazistość obrazu źródłowego... więc czemu z niej nie skorzystać... no nie?
2BII!2B
ODPOWIEDZ