problem z bt3

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
byczekg221
Junior
Junior
Posty: 15
Rejestracja: 30 marca 2009, 14:46

problem z bt3

Post autor: byczekg221 »

mam zbyt ciemno w bt3 i nie widzę ile mam "życia". jak to naprawić?

i mam pytanie co mi pójdzie na tym kompie ciekawego ?

procesor amd 4000+
1gb ramu
geforce 8600gt

i co mam ulepszyć ? mi się wydaje ze gb ramu dokupić muszę
lookash
User
User
Posty: 74
Rejestracja: 04 lutego 2010, 10:30

Post autor: lookash »

chodzi ci o budokai tenkaichi3?
nie wiem jak mozna miec za ciemno sprobuj w monitorze poprawic albo daj screena
a jakie gry ciekawe
tekken 5
god of war 2
byczekg221
Junior
Junior
Posty: 15
Rejestracja: 30 marca 2009, 14:46

Post autor: byczekg221 »

w god of wara grałem na ps2 gierka świetna ale wydaje mi się ze na pcsx'ie nie pociągnie tym bardziej na moim kompie a w tekkena może zagram zobaczę ... jakieś inne propozycje ?

tak chodzi mi o budokai tenckaichi 3

o to screen ...

http://img844.imageshack.us/img844/9839 ... ywindo.png

trochę mi się mulił nie wiem dlaczego tylko 60%+

p.s najlepiej żeby te gry były podobne własnie do god of war czy coś ale żeby dobrze działały na pcsxie mogą tez być inne ale wolał bym takie jak pisałem
lookash
User
User
Posty: 74
Rejestracja: 04 lutego 2010, 10:30

Post autor: lookash »

trochę mi się mulił nie wiem dlaczego tylko 60%+
A zmieniales SpeedHacki?

A co do tego screena
Jakiego pluginu graficznego uzywasz ja proponuje GSdx 3068 sam na nim gram we wszystkie gry ktore podalem wyzej i nizej
najlepiej żeby te gry były podobne własnie do god of war czy coś ale żeby dobrze działały na pcsxie
Moze DBZB3 lub Infinite World mozesz tez sprobowac Devil May Cry 3 lecz tu nie moglem otrzymac szybkosci na ktorej mozna grac
byczekg221
Junior
Junior
Posty: 15
Rejestracja: 30 marca 2009, 14:46

Post autor: byczekg221 »

speed hacki nie ... wam nie wiem co odpie******** ale kicha jak ... próbowałem wszystkiego ale żadnej różnicy w prędkości jedynie w grafice raz kwadraty raz wszystko ładnie pięknie a prędkość ta sama
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

Post autor: Eysmond »

A format kiedy był ostatnio robiony, jak działają gry na PC w porównaniu do odpalenia w miarę niedługo po formacie? Jeśli masz Xp to zainstalowałeś SP3 lub chociaż fix dla dwurdzeniowych od Amd?
Jaką masz dokładnie wersję emulatora i czy zaznaczyłeś w opcjach obsługę dual core(wymagane dla starszych wersji emulatora)?
byczekg221
Junior
Junior
Posty: 15
Rejestracja: 30 marca 2009, 14:46

Post autor: byczekg221 »

format ... hmmm 2 tygodnie temu około mam sp3 gry działają troszkę słabiej niż od razu po formacie ale to minimalnie emu mam rożne r1888, 0.9.6, 0.9.7 itp ...
mam pytanie czy mógł by ktoś tutaj wrzucić emulator ten co na zdjeciu z takimi pluginami jak tam są ? ważne zęby była ta sama wersja emulatora i gsdxa


Obrazek

szukałem i znalazłem emu ale mi coś nie działał a gsdxa nie mogłem znaleźć
byczekg221
Junior
Junior
Posty: 15
Rejestracja: 30 marca 2009, 14:46

Post autor: byczekg221 »

format ... hmmm 2 tygodnie temu około mam sp3 gry działają troszkę słabiej niż od razu po formacie ale to minimalnie emu mam rożne r1888, 0.9.6, 0.9.7 itp ...
mam pytanie czy mógł by ktoś tutaj wrzucić emulator ten co na zdjeciu z takimi pluginami jak tam są ? ważne zęby była ta sama wersja emulatora i gsdxa


Obrazek

szukałem i znalazłem emu ale mi coś nie działał a gsdxa nie mogłem znaleźć

gsdxa mam teraz tylko emulator by mógł ktoś wrzucić bo nie mam ...
ODPOWIEDZ