def jam fight for ny pcsx2

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
manos
Junior
Junior
Posty: 13
Rejestracja: 26 sierpnia 2010, 13:57

def jam fight for ny pcsx2

Post autor: manos »

Mam problem z ta gra.mam fps na poziomie 49.93 fps i 50.00fps.A Ee mam od 70 do 80 procent w walce w menu jest 92 do 100%.Mam pytanie czemu tak jest.Gra dziala oczywiscie plynnie.Kupilem nowy pc.
moj pc:
intel 2x2.60 ghz
kingston hyperx 2gb
geforce gt 240 512mb
Pozdrawiam!
Tutaj fotka:
http://zapodaj.net/b1db2bd2eb11.jpg.html

Czasami tez dzwiek szelesci.
manos
Junior
Junior
Posty: 13
Rejestracja: 26 sierpnia 2010, 13:57

Post autor: manos »

Uzywam speed hackow ma to jakies znaczenie.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Wskaźnik EE odpowiada obciążeniu procesora konsoli - im mniej wymagającą operację wykonuje emulator tym wspomniana liczba jest mniejsza. Ergo, jesli wyświetlane jest menu gry EE jest małe, jeśli konsola zajęta jest wieloma operacjami (jak w czasie walki - bo np. przelicza sobie zachowanie przeciwnika, fizykę itp.) EE powinno być duże. Reasumując, jak dla mnie wygląda to jak powinno, szczególnie że gra pracuje płynnie i masz pełną prędkość.

Mój wniosek - nie rozumiem pytania - szczególnie (tu piję do powyższej wypowiedzi) że opisywany wskaźnik EE nie jest wyznacznikiem obciążenia Twojego procesora - to sprawdzasz w systemie, konkretnie menadżerze zadań.
2BII!2B
manos
Junior
Junior
Posty: 13
Rejestracja: 26 sierpnia 2010, 13:57

Post autor: manos »

Gram tez w fight nihgt round 3 i tam tez tak jest. ale jest 60 fps caly czas tak gora o klatke spadnie.Czyli % EE sie nie przejmowac tylko patrzec na fpsy.
ODPOWIEDZ