nba street v3

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
manos
Junior
Junior
Posty: 13
Rejestracja: 26 sierpnia 2010, 13:57

nba street v3

Post autor: manos »

mam problem z ta grą gdyż uzywam speedhackow i gra dziala w slow motion. Da sie grac ale mnie to troche wnerwia.jest jakies rozwiazanie
komputer:
Intel pentium dual core 2X 3.60ghz oc
2gb ram kingston
geforce gt 240 512mb
wersja emulatora pcsx2 4132 svn
plugin graficzny to gsdx svn gra w trybie sofware mode probowałem w hardware mode tez to samo.
Czym sie roznia te dwa tryby.
Ostatnio zmieniony 21 stycznia 2011, 13:32 przez manos, łącznie zmieniany 3 razy.
manos
Junior
Junior
Posty: 13
Rejestracja: 26 sierpnia 2010, 13:57

Post autor: manos »

kiedy jest jeden zawodnik dziala dobrze ale kiedy sa wszyscy to jest w slow motion czemu.
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

Post autor: Eysmond »

Twoj sprzet nie jest w stanie renderowac obrazu w 60 fps przy wiekszej ilosci modeli.
Software od Hardware rozni sie jak nazwa wskazuje renderowaniem programowym a nie sprzetowym. Lepiej uzywac tego drugiego.
Jesli masz Viste lub nowszego windowsa wybierz D3D10(hardware).
manos
Junior
Junior
Posty: 13
Rejestracja: 26 sierpnia 2010, 13:57

Post autor: manos »

to wina emulatora czy kompa. Zamierzam w wakacje kupic core 2 quad 2.8ghz i podkrecic do powyzej 3ghz.Pozniej zmienie karte graficzna i dołoze ramu.Wymina procka pomoze.


Fifa street 2 dziala mi na full speed tylko speedhacki i troche tak jakby sie hakalo.

Mozliwe da sie oczywiscie grac ale nie działa tak jak na konsoli.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Generalnie cała seria NBA street pracuje dość wolno.

Sprawdzałem V2 i v3, bez względu czy testowałem na i5 czy na i7 to predkość nie była zadowalająca.

Odpowiadając na Twoje pytanie - po zmianie procka będzie lepiej (bo zawsze jest) pełnej prędkości bym się jednak nie spodziewał, ten tytuł tak obecnie ma. Może w przyszłości będzie lepiej.
2BII!2B
ODPOWIEDZ