FF7 zacinające się walki

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
Sawpel
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 27 lutego 2011, 18:28

FF7 zacinające się walki

Post autor: Sawpel »

Mam ePSXe w wersji 1.7.0 i FF7 na iso. Gra normalnie i pięknie rusza, przelatuje filmik początkowy i już na pierwszej walce dochodzi do mega zwiechy. Trwa ona około minuty do dwóch. Gdy walka się już odpali wszystko idzie lekko i sprawnie. Walka się kończy i gdy tylko się ruszę, przy kolejnej walce znowu to samo, czyli zacinający się dźwięk i mega lag na grafice.

Ustawienia sterów video nie mają żadnego znaczenia, gdyż na wszystkich Petach na konfiguracji zarówno nice jak i fast gra zachowuje się dokładnie tak samo.

Specyfikacja kompa to:
Intel Core 2DUO T9400 2.53 GHz
4 GB ramu
64 bitowa Siódemka
GeForce M9700GT 512 MB

Miał już ktoś styczność z takim problemem?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Miałem podobnie na 007: Tomorrow Never Dies, lata temu... niby wszystko gra, a gra miejscami pracowała jakby ktoś za monitorem obraz w wiadrach nosił. W moim przypadku wina leżała po stronie zrypanego iso, a konkretnie zjechanej płyty z której obraz zrzucałem. Pomogła dopiero regeneracja płyty i ponowne zrzucenie ISO.

Może to ta sama akcja - masz ten problem także z innymi tytułami czy tylko z FF7?
2BII!2B
Sawpel
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 27 lutego 2011, 18:28

Post autor: Sawpel »

Faktycznie tylko z siódemeczką tak mam. 8 i 9 śmigają, aż miło. Dobra, postaram się w takim razie ściągnąć z netu jakiś obraz do porównania.

EDIT: Faktycznie, to było to. Na innym obrazie wszystko śmiga. Dzięki za pomoc.
ODPOWIEDZ