Easter cleanup

Nowości w serwisie
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Easter cleanup

Post autor: winter_mute »

Chciałbym dziś poruszyć dwie kwestie. Po pierwsze, zaszalałem i korzystając z kilku dni wolnego, wrzuciłem kilka niusów i nową sondę - co zresztą każdy widzi. Tytułowe porządki - co akurat nie rzuca się w oczy przetoczyły się również przez dział Download, Linki i sekcje buttonów. Pod bujną czupryną zaszeleściło kilka pomysłów na dalsze zmiany, jednak nie będzie tak łatwo - czas najwyższy i Was drodzy czytelnicy wyrwać z letargu i stąd właśnie moje pytanie - co chcielibyście zobaczyć w najbliższym czasie w serwisie: nowy konkurs, ekskluzywne niusy, może jakiś artykuł, a jeśli to ostatnie to chcecie ścisłego tekstu upstrzonego technicznymi pojęciami, czy może czegoś luźno powiązanego z emulacją, zawierającego garść poważnych rozmyślań, bądź rozluźniających mięśnie twarzy anegdot? Los serwisu leży w Waszych rękach - czekam na komentarze.
Obrazek
Dla zachęty nadgonię kwestię obrazków na głównej, których ostatnimi czasy dwukrotnie zabrakło - zadowoleni? Natomiast druga kwestia, którą chciałbym poruszyć związana jest bezpośrednio z dniem dzisiejszym - no bo cóż, jakby nie spojrzeć święta. W związku z tym i w imieniu całego zespołu (który gdzieś zaginął, ale mniejsza o to) chciałbym życzyć Wam pogodnych, wesołych, zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych i suchego poniedziałku :]
2BII!2B
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Dziś natomiast poprawiłem skrypt ankiety, bo irytowały mnie sytuacje, w których jedna osoba głosowała w sondzie 24 razy z rzędu.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Re: Easter cleanup

Post autor: Zardon »

winter_mute pisze:Pod bujną czupryną zaszeleściło kilka pomysłów na dalsze zmiany, jednak nie będzie tak łatwo - czas najwyższy i Was drodzy czytelnicy wyrwać z letargu i stąd właśnie moje pytanie - co chcielibyście zobaczyć w najbliższym czasie w serwisie: nowy konkurs, ekskluzywne niusy, może jakiś artykuł, a jeśli to ostatnie to chcecie ścisłego tekstu upstrzonego technicznymi pojęciami, czy może czegoś luźno powiązanego z emulacją, zawierającego garść poważnych rozmyślań, bądź rozluźniających mięśnie twarzy anegdot? Los serwisu leży w Waszych rękach - czekam na komentarze.
Głos oddany. A na opinie użytkowników i ja czekam (mimo, że ostatnio byłem nieobecny :P)
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

hehehe, las rąk jak zwykle, tylu chętnych z którymi nie wiadomo co począć :]

żartowałem, bo przecież doskonale wiadomo - kolejny update w maju, bo tak :)
2BII!2B
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Warto dodać, że skrypt ankiety dalej nie działa prawidłowo. Oddałem swój głos po raz drugi ;)
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Warto dodać, że skrypt ankiety dalej nie działa prawidłowo.
Wysłałem Ci PW w tej sprawie.

edit: no i sprawa jasna - wszystko działa jak powinno.
2BII!2B
ODPOWIEDZ