Xenogears pod ePSXe

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
gal123
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 22 sierpnia 2003, 15:25

Xenogears pod ePSXe

Post autor: gal123 »

Hmmmmm..... Mam pewien problem a mianowicie gram sobie w Xeno a tu nagle BUM i wisi. Biorę od kumpla jego płyty i znowu wisi w tym samym momencie. Sobie myśle ŁADAFAK!!!!!! No to śmigam po oryginał i znowu to samo i w tym sam momencie a mianowicie gdy Fei po raz pierwszy przenosi się do swojej podświadomosci. Nie wiem czy to wina emulatora czy czegoś innego. Yelp (tak tak Yelp) meee!!!
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

Post autor: Muzzy^F8 »

A do dzialu kompatybilnosc zajrzec nie laska... :evil:

Jak byk: http://www.psemu.pl/modules.php?name=Ko ... tent&id=24
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
gal123
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 22 sierpnia 2003, 15:25

Post autor: gal123 »

Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dzięki
alep
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 16 września 2003, 18:53

Post autor: alep »

dzien dobry... a moze wieczor?.. nie wazne... chyba jak wiekszosc osob tutaj mam problem z gra.. xeongears.. sciagnalem z netu iso (olerstwo podzielone na pliki 15000b) plik jest formatu cdi.. wlaczylem na ePSXe 1.60 no ale nie dziala.... znalazlem ta stronke.. ustawilem wszystkie pluginy wedle wzorca w dziale teksty.. wszedlem jeszcze w dzial kompatybilnosc i ustawilem to framebuffer access na 4... wlaczam.. i nic.. nadal nie dziala.. i juz nie mam sily.. nie wiem co robic.. prosze o pomoc.. moze jest jeszcze jakis szczegol o ktorym nie byla tu jeszcze mowa? dzialam na windzie xp pro athlonie 1700+ i Radeonie 8500 64 mb posciagalem najnowesze stery do grafiki.... a gra ogoolnie nie chce sie urochomic:| czarny ekran....pliz help
Awatar użytkownika
MVT
Senior
Senior
Posty: 168
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 21:19
Kontakt:

Post autor: MVT »

sciagnalem z netu iso (olerstwo podzielone na pliki 15000b)
Samo przez sie; "Sciagnolem z netu".
Na bank mozesz byc pewien ze w tym wypadku to wina zrodla pochodzenia kopi gry, czyli "netu".
;> Steel POWAH ;>
alep
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 16 września 2003, 18:53

Post autor: alep »

yyy no wlasnie w koncu mi dziala.. wrzucilem cdi i na deamon tools i dziala... ale no hmm teraz mam inny problem... bo dziala mi tylko intro.. heh... nie wiem... tyle zachodu zeby sobie spokojnie pograc ;P
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Jesli chcesz sobie spokojnie pograc, to jest na to rada... Masz tu wspaniale combo :>
http://www.psemu.pl/forum/viewtopic.php?t=101
+
kup oryginala, albo "kopie bezpieczenstwa" :)
alep
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 16 września 2003, 18:53

Post autor: alep »

hmmm ok rozumiem intencje.. ale ja mam farta i trafilem chyba na porzadnie zripowane xenogears... i juz urochomilem... tzn to nie byl problem z kontrolerem.. po prostu jak wciskalem iksa to pojawial mi sie czarny ekran i nie wiedzialem co sie dzieje... wystarczylo zmienic plugina graficznego na directx i sycko chodzi bez zarzutu... no nic sorry za klopot
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Zaden klopot, wrecz przeciwnie... Rozwiazujac ten problem, pomogles nie tylko sobie ale takze innym. Jak widac kombinowanie nie boli :)
ODPOWIEDZ