PSEmu.pl v3

Nowości w serwisie
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

PSEmu.pl v3

Post autor: winter_mute »

Zdaje sobie sprawę, że po raz kolejny robię spore zaległości, niemniej istnieje uzasadniony powód takiego stanu rzeczy. Otóż, z wielką przyjemnością chciałbym rozczarować wszelkie osoby oddające swe głosy na opcje opiewającą moje lenistwo w obecnej ankiecie i poinformować wszystkich zainteresowanych, że serwis powróci. Co więcej powróci w nowej, odświeżonej wersji, nad którą pracuję od dłuższego czasu. By nie być gołosłownym zamieszczam stosowny materiał dowodowy:
Obrazek
Głębsze wywody w niniejszym temacie, w chwili obecnej, są raczej zbędne. Ot, po raz wtóry musiałbym pomarudzić na swoje lenistwo, które odwlekało prace nad nową wersją PSEmu.pl o dobre kilka lat. Na co oczywiście nie mam ochoty, podobnie jak na odkrywanie kart, tudzież szczegółów dotyczących nowej odsłony serwisu. Jest na to za wcześnie (v3 jest wciąż na etapie wersji rozwojowej) i po co psuć sobie niespodziankę, wszak niespodzianki są takie fajne :) Mogę napisać jednak, kilka słów o tym, co widać powyżej i sprawach powszechnie wiadomych. Zacznę może od drugiej kwestii - zmiana jest konieczna - obecna wersja strony została opublikowana w 2005 roku, a co za tym idzie jest przestarzała pod wieloma względami: kod to sieczka (przyznaje bez bicia), w dodatku nie obejmuje wielu aspektów niezbędnych do prowadzenia serwisu, jak również nie uwzględnia zmian jakie poczynił internet na przełomie ostatnich 5 lat. Konieczne jest IMHO uwzględnić wspomniane aspekty i poprawić sporo rzeczy, które mogą być zrobione [po prostu] lepiej, a przy okazji porzucić kwestie, które nie mają obecnie prawa bytu. Mówiąc krótko szykuje się sporo zmian. Co zresztą widać na załączonym obrazku - tak, powstanie nowa sekcja poświęcona zagadnieniu systemów mobilnych, choć jej forma nie jest jeszcze ściśle określona... i tak, obecnie strona jest różowa, bo miałem taki kaprys :] i jak mi się nie odmieni to biorę pod uwagę możliwość by taką ją pozostawić, hehehe :) Co by tu jeszcze zdradzić, hmmm, może wspomnę, że znikną reklamy, na 100% te wyskakujące, bo są kompletnie zbędne i strasznie mnie irytują... i to chyba tyle na dziś, z mojej strony. Nie będę jednak ukrywał, że bardzo chętnie przeczytałbym Waszą opinię w poruszonym temacie, z szczególnym uwzględnieniem kwestii, które Waszym zdaniem powinny ulec zmianie.
2BII!2B
ODPOWIEDZ