Problem z ukonczeniem Spyro 3 Year of Dragon

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
Awatar użytkownika
Tomi
Senior
Senior
Posty: 107
Rejestracja: 08 czerwca 2003, 23:55

Problem z ukonczeniem Spyro 3 Year of Dragon

Post autor: Tomi »

Wersja ktora mam to jakas crackowana w ktorej mozna wybrac i PAL i NTSC. Jestem juz w ostatniej krainie w ktorej jest rowniez wejscie do ostatniego bossa. Mam uzbieranych jaj i krysztalow tak okolo 85 %. Jesli wchodze do pomieszczenia gdzie walczy się z ostatnim bossem i jak minie jakies 1 minuta to wywala mnie do pierwszej krainy i jak juz tam powracam to wszystkie jaja i krysztaly ktore uzbieralem po prostu znikaja i stoje w punkcie wyjsciabo nie wiem jak mam ukonczyc ta gre, ktos miał podobny problem, pomozcie :cry:
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Moze sie myle ale mnie to nie wyglada na problem z emulatorem, a sama gra...
W koncu nie ma tu miesce wywalanie do Wingrozy, zawieszenie sie ePSXe czy jakies bledy pochodzace od pluginow (np. skaszaniony dzwiek czy bledne nakladanie tekstur)...

Jako, ze sa to jedynie przypuszczenia przekonwertuj save za pomoca PSXMemTool i sprobuj ukonczyc gre na emulatorze VGS/Emurayden...

Pozdro
/w_m/
2BII!2B
Awatar użytkownika
Tomi
Senior
Senior
Posty: 107
Rejestracja: 08 czerwca 2003, 23:55

Post autor: Tomi »

winter_mute pisze:przekonwertuj save za pomoca PSXMemTool i sprobuj ukonczyc gre na emulatorze VGS/Emurayden...
Juz to zrobilem i VGS mi nie dziala (pokazuje sie to niebieskie tlo ktore jest tak nie lubiane przez wszystkich uzytkownikow Win98) a na emuraydenie gra po prostu nie startuje (jak juz napisalem jest to wersja crackowana PAL/NTSC i to moze byc powod) a sam emulator dziala bo po wlozeniu do cd-romu np. Gran Turismo 2 normalnie startuje. Niemam juz pomyslow co mam zrobic by jakos ukonczyc ta gre :cry: . Pech jak z gra Vigilante 8 2nd Offense.
ODPOWIEDZ