GT4 problem

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Plewka
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 21 grudnia 2011, 14:52

GT4 problem

Post autor: Plewka »

Witam, jak widać jestem nowy i zadaję pytanie które już padło ale niestety nie było w nim dla mnie odpowiedzi. Mianowicie chodzi mi o puszczenie Gran Turismo 4. Gra nie jest na płycie, została ściągnięta w sześciu partach i wypakowana do jednego archiwum. No i teraz pytanie jak to archiwum "zamontować czy coś". Próbowałem już na wiele sposobów różnymi pluginami i nic. Jak zamontowałem daemonem to tylko pokazał mi się ekran startowy ps2 czyli browse i system configuration bodajże. Domyślam się że zapewne trzeba to archiwum jakoś na ISO zamienić tylko nie wiem jak. Pomocy bo pośmigałbym już ;D Pozdro.
Awatar użytkownika
Yohokaru
Senior
Senior
Posty: 192
Rejestracja: 15 lutego 2011, 14:51

Post autor: Yohokaru »

Śmiesznie proste. Kup oryginał. A tak wogóle czytałeś regulamin?
Plewka
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 21 grudnia 2011, 14:52

Post autor: Plewka »

nie czytałem nigdy nie czytam i nie będę czytał, jeśli nie chcesz pomóc to nie. I po co kupować oryginał skoro mogę ściągnąć GT4 w dwie godziny, już nie bądź takim świętoczkiem nie każdy ma sklep z Gran Turismo 4 pod nosem ;)
Awatar użytkownika
Yohokaru
Senior
Senior
Posty: 192
Rejestracja: 15 lutego 2011, 14:51

Post autor: Yohokaru »

Wg mnie to ty możesz robić sobie co chcesz. Sam nie jestem święty,mam przerobioną konsolę,jednak w regulaminie jest napisane,że nie wolno tu pisac o piratach. Pytanie do w_m: Może by tak wprowadzić do regulaminu zapis o prowadzeniu tego typu spraw przez PW? Edit: W kazdej chwili mozna wejść na allegro,czy inny sklep internetowy,czyż nie?
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

Post autor: Eysmond »

Ja bym wam proponował nie pisać za pośrednictwem tej strony w żaden sposób na temat piractwa, chyba, że planujecie je w swoich postach czy wiadomościach potępiać. Kradzież nigdy nie była ani nie będzie wspierana w jakiejkolwiek formie.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Typowa polska mentalność, szkoda porównywać do czegokolwiek i tracić nerwy.

Plewka, skoro piszesz na tym forum to zapewne masz komputer, a przez to internet i prąd elektryczny, tylko powiedz mi proszę, czemu zgodnie ze swoją filozofią, pisząc swe prawidła nie siedzisz na słupie i na czarno nie ciągniesz prądu i neta z linii tele/energrtycznej, tudzież ze studzienki pod blokiem? Już nie wspominam, że można skoczyć do pobliskiego media i zwinąć laptopa pod pachą... no bo przecież po co płacić skoro tak też można, no nie?
Jakie masz buty na nogach, najkacze ze sklepu czy zawinąłeś adobisy za 3zł z targu? Jakim samochodem jeździsz Ty, czy Twoi rodzice, merolem, golfem, czy meganką, czy gwizdnęliście sąsiadowi malucha spod okna?
Widzisz analogię? Kradzież to kradzież, mam samochód, na nogach adidasy, a mój komputer jest kupiony w sklepie, tak jak wszystkie gry leżące na półce. Mam szacunek dla pracy developerów, a kradzież samochodu, sprzętu elektronicznego, gier czy czegokolwiek innego nie uważam za powód do dumy, którym za wszelką cenę należy się publicznie pochwalić.

Jednocześnie mam szacunek do innych... i co robisz to Twoja sprawa. Jak chcesz to sobie możesz kraść radia na osiedlu, albo gry z sieci, Twoja broszka, tylko z jakiej racji mieszasz do tego PSEmu.pl i osoby z nim związane? Czy ktoś powiedział, że tego sobie życzymy? Nie. W regulaminie jasno stoi, że takich zachowań sobie tu nie życzymy, więc choćby z tego powodu warto regulamin przeczytać i uszanować naszą opinię w temacie.

Tyle z mojej.
2BII!2B
ODPOWIEDZ