Happy news year

Inne ciekawe informacje, o których warto poinformować.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Happy news year

Post autor: winter_mute »

Z wielką przyjemnością dłubię tego, ciut spóźnionego niusa, a tym samym witam Was w nowym 2012 roku. Wspomniane, pozytywne uczucia są po części wyrazem mojego zadowolenia z faktu, iż w ubiegłym roku udało się dźwignąć serwis z parteru (by nie napisać dna przykrytego 3 metrowym mułem), po części wywodzą się ze świadomości, że z tygodnia na tydzień wspomniany fakt odnotowuje coraz większa ilość osób, wreszcie po trzecie primo-ultimo, rok który właśnie rozpoczynamy jest dla serwisu dość wyjątkowy...
Obrazek
... i nie chodzi wcale o to, że wiedziony zapowiedziami szarlatanów i przepowiedniami majów zwiastującymi globalną katastrofę, upadek cywilizacji i totalną rozpierduchę, zacieram ręce z myślą, że będę mógł na wszystko położyć *ehem, lecz z bardziej prozaicznej, obijającej się od paru lat po lewej stronie ekranu przyczyny. Tak moi drodzy, PSEmu.pl swe pierwsze kroki stawiało w 2002 roku, co za tym idzie w roku 2012 stuknie nam śliczne, okrąglutkie 10 latek. Myślę, że to doskonały powód do dumy, jak i do świętowania, czego mam nadzieję w bieżącym roku nie zabraknie... i w czym mam jeszcze cieplejszą nadzieję, i Wy będziecie uczestniczyć. Tyle w temacie pobożnych życzeń, całkiem przyziemnie życzę więc Wam jak najwięcej szczęścia, pomyślności i zadowolenia z życia, w nowym, 2012 roku.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Yohokaru
Senior
Senior
Posty: 192
Rejestracja: 15 lutego 2011, 14:51

Post autor: Yohokaru »

A niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi za te piękne i szczere życzenia:-D. SZCZęŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!
Awatar użytkownika
chinek
User
User
Posty: 41
Rejestracja: 27 kwietnia 2004, 15:25

Post autor: chinek »

Witam.
Dziękuję za życzenia.
Brakowało tego niusa :wink:
Również "dorzucam" się do życzeń - wszystkiego najlepszego w Nowym Roku oraz jak najwięcej FPS 8-)
Sprzet: P4 3GHz, 512 RAM, GF4ti
Notebook: Fujitsu-Siemens E8420 (9300M GS)
ODPOWIEDZ