PSEmu.pl hacked

Nowości w serwisie
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

PSEmu.pl hacked

Post autor: winter_mute »

Po kilku godzinach pracy, z przyjemnością informuję, że strona oraz forum powróciły do stanu wyjściowego, a co za tym idzie wszystko pracuje jak powinno. Niemniej, w związku z zaistniałą sytuacją, przygotowałem krótkie oświadczenie, z którym (mam nadzieję) powinni zapoznać się wszyscy zainteresowani. Do rzeczy, a więc po pierwsze, przestój techniczny z ostatnich dwóch dni, nie był wynikiem prac nad nową wersją systemu, nie wiązał się z przywracaniem kopii bezpieczeństwa i nie był przejawem jakichkolwiek problemów z serwerem. Czystki, które przez ostatnie dwa dni obserwowaliście w serwisie były jedynie konsekwencją ludzkiej ignorancji i głupoty. Mówiąc wprost - ktoś włamał się na forum i skasował 95% znajdującej się tam treści (w tym niusy). Tyle w temacie wyjaśnień.
Obrazek

Po drugie - i tu kieruję swe słowa do niezwykle "życzliwej" osoby - drogi PAJACU, jak widzisz, Twoje działania nie przyniosły trwałego skutku, co więcej nie mam zielonego pojęcia jakie były Twoje pobudki? PSEmu.pl nie jest serwisem prowadzącym działalność zarobkową - nie wzbogaciłeś się swoimi działaniami. PSEmu.pl nie przechowuje poufnych informacji - nie uzyskałeś z włamania innych wymiernych korzyści. PSEmu.pl nie miesza się w politykę, czy inne drażliwe tematy, jest małą stroną tworzoną przez i skierowaną dla fanów - o światłach kamer i wiecznej sławie możesz sobie tylko pomarzyć. Przyznaje bez bicia, oprogramowanie serwisu nie należy do aktualnych, a moje hasło nie mogło być prostsze do odgadnięcia - nie miałeś więc nawet okazji do wykazania się umiejętnościami. Pytam więc, Ciebie, drogi PAJACU, po co to całe zamieszanie? Psujesz dzień nielicznej garstce odwiedzających i delikatnie mówiąc, irytujesz moją osobę. Chcesz się sprawdzić, zmień cele ataków - mało to stron rządowych, firmowych, korporacyjnych, czy wojskowych? Czemu nie spróbujesz swoich sił na Tusku, Kaczyńskim czy Pentagonie? Lepiej, czemu nie weźmiesz przykładu z młodszych kolegów i zamiast niszczyć czyjąś pracę, sam nie zrobisz czegoś pożytecznego dla innych, czemu nie napiszesz niusa, recenzji, czy artykułu? Za trudne? To serdecznie zapraszam - mam samochód do umycia, obiad i pranie do zrobienia oraz ogródek do przekopania, odpracuj czas który straciłem naprawiając pozostawiony przez Ciebie bajzel! Rzekłem i na tym zakończę, bo się z lekka zirytowałem.
2BII!2B
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

Post autor: Eysmond »

Masz może ip sprawcy?
Awatar użytkownika
Yohokaru
Senior
Senior
Posty: 192
Rejestracja: 15 lutego 2011, 14:51

Post autor: Yohokaru »

Też mi coś tutaj nie pasowało, bo przecież remake strony miał być koło wielkanocy, atu nagłe zniknięcie tematów, później całkowity brak funkcjonalności forum. Jestem ciekawy komu zawadzała stronka, bo przecież nic nikomu złego nikt z naszych nie zrobił...
Awatar użytkownika
chinek
User
User
Posty: 41
Rejestracja: 27 kwietnia 2004, 15:25

Post autor: chinek »

Witam, też mi coś nie zagrało. Pewnego wieczoru wchodzę na stronkę, a tu pusto. Myślę pewnie jakaś kosmetyka, ale jak zobaczyłem czyste forum, to od razu podejrzewałem coś "grubszego".
A co do sprawcy całego zamieszania, jakbyś był: mądry, wyrozumiały, serdeczny, pomocny, dobry, przyjazny, łagodny, życzliwy, pobłażliwy, zacny, szlachetny, dobroduszny, ludzki... (wybierz co chcesz), to mogłeś zaznaczyć tylko swoją obecność i poinformować o błędach strony/skryptów itp, a nie robić kipiszu. Może doczekałbyś się osobnego niusa z podziękowaniami od winter_mute 8-) A tak, to Twoje "wypociny" poszły na marne, no chyba, że zrobiłeś sobie zrzut ekranu i codziennie ..........
Pozdrawiam
Sprzet: P4 3GHz, 512 RAM, GF4ti
Notebook: Fujitsu-Siemens E8420 (9300M GS)
ODPOWIEDZ