MediEvil oraz MediEvil 2 PL - NOWE spolszczenia od ikskoksa

Ogólne dyskusje na temat gier.
Awatar użytkownika
ikskoks
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 25 lipca 2012, 18:21
Kontakt:

MediEvil oraz MediEvil 2 PL - NOWE spolszczenia od ikskoksa

Post autor: ikskoks »

Witam. Chciałbym oznajmić wszystkim na tym forum, że polska scena playstation jeszcze nie umarła!

Od jakiegoś czasu staram się tłumaczyć gry na niegdyś popularnego szaraczka. Jak dotąd udało mi się w pełni spolszczyć dwa kultowe tytuły: MediEvil i MediEvil 2, natomiast mój trzeci projekt jest aktualnie w trakcie tworzenia. Chciałbym zachęcić was do testowania tych spolszczeń, zgłaszania mi znalezionych błędów i grania, grania i jeszcze raz grania ;p Miło jest przypomnieć sobie dobre czasy, gdy PSX był niemalże w każdym domu. Możecie to zrobić już dziś! Wystarczy kliknąć w link, pobrać spolszczenie, nałożyć na swoją grę i ją odpalić. To nie wymaga wiele wysiłku, a dostarcza sporo satysfakcji.

Możesz pobrać spolszczenia tutaj:
MEDIEVIL PL

MEDIEVIL 2 PL

Więcej info o nowym projekcie:
SPYRO: YEAR OF THE DRAGON PL

Screeny:

MediEvil:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

Spyro: year of the dragon (nowy projekt)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek




MediEvil 2:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Yohokaru
Senior
Senior
Posty: 192
Rejestracja: 15 lutego 2011, 14:51

Post autor: Yohokaru »

To ja jeszcze nie skończyłem Medal of Honor Underground, a ty nam wyskakujesz z tym?! ;)

Jeżeli jest tak jak mówisz, to gdy tylko ukończę (po raz piąty de facto) wspomniany wyżej tytuł, to zasiadam do Medievil, gdyż po primo jeszcze nie zaliczyłem jej, a po drugie primo po polsku z pewnością będzie można lepiej zrozumieć fabułę.

PS: Wpadnij na playstationforum.pl się zareklamować, znam kilka osób, które by się tematem zainteresowały :D
ODPOWIEDZ