WWF Smackdown 2 i problem z muzyką

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
miensko
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 28 marca 2014, 01:01

WWF Smackdown 2 i problem z muzyką

Post autor: miensko »

Mam problem z dźwiękiem, a konkretne muzyką w tej grze.
Podczas bijatyki jest zniekształcona, ohydna, nie da się przy niej grać. W menu i na filmach jest wszystko ok, a podczas gry już nie. Tak jakby była zniekształcona czy nie mogła się zsynchronizować nagle z otoczeniem (tłum), ale nie jest spowolniona.
Próbowałam najnowszych wtyczek na różnych ustawieniach: epsxe spu core, loris direct sound, peops direct 1.9/1.10.
Jedyna wtyczka jaka nie sprawa problemu do pewnego momentu to eternal SPU plugin. Dlaczego do pewnego momentu? Na początku gry jest wsztstko ok, w momencie jak dołącza 3 zawodnik (nagle wybiega zza sceny) gra jakby zwalnia, muzyka się kaszani i prędkość wraca do normy, a dźwięk już nie domaga do końca gry. Niestety taka jest mechanika tej gry, że nie mogę nic zrobić aby ten kolejny zawodnik nie wbiegał.
Co z tym fantem zrobić?
Przeszłam RE1 i nie było żadnych problemów.

Inne pluginy jakie używam to w zasadzie tylko Petes OpenGL 2.
Wcześniej gpuBladeSoft i na tym pluginie strasznie muliło, więc może jakaś opcja we wtyczce?
Napewno mam wystarczająco mocny komputer, żeby bez problemu emulować gry na "najlepszych" ustawieniach w pluginie
ODPOWIEDZ