Plany growe, czyli na co czekamy... i dlaczego?

Ogólne dyskusje na temat gier.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Plany growe, czyli na co czekamy... i dlaczego?

Post autor: BzyRes »

Jak w tytule. Czy ktos tu jeszcze w ogole gra (sic)? Na co ostrzymy sobie kly? I dlaczego wlasnie na to?

Zaczne: zlozylem pre-order na dosc nieczekiwanie zapowiedziana Super Mario 3D All-Stars. Premiera niebawem, a konkretniej 18 wrzesnia. A dlaczego? Uwielbiam kompilacjie, a juz zwlaszcza takie, ktore nie stawiaja na ilosc, lecz jakosc. Jesli nie liczyc skladanek z grami arcade, to bedzie jedna z najlepszych w historii, obok The Orange Box, Rare Replay i Metroid Prime Trilogy. Ponadto, mowimy tu o Super Mario 64 w HD, Super Mario Sunshine w HD oraz Super Mario Galaxy, rowniez w HD - bez zabawy z okablowaniem i upscalerami. Kawal pieknej historii gier video na jednym cartridge'u. Nie moge sie doczekac.

Oddaje glos.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Re: Plany growe, czyli na co czekamy... i dlaczego?

Post autor: winter_mute »

Czekam na Sky: Children of the Light w wersji na konsole, bo zakończy to okupację mojego telefonu :-P

Poza tym, czekam do przyszłego roku na:
* Cyberpunk 2077, bo nick zobowiązuje,
* Starfield, bo czekam na godnego następcę Mass Effect,
* Horizon Forbidden West, bo pierwsza część mnie nie zawiodła i zapewne druga też tego nie zrobi.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

Re: Plany growe, czyli na co czekamy... i dlaczego?

Post autor: Muzzy^F8 »

Ja czasami gram, ale czasu coraz mało. Z reguły się kończy na czymś co ma jakąś dobrą fabułę (albo jest symulatorem chodzenia :P ).

Natomiast jak bym miał wymieniać coś co czeka na granie:
Ori and the Will of Wisps - po skończeniu pierwszej części musiałem wziąć drugą, ale nadal czeka na czas by siąść do niej.

A tak, to faktycznie gra się mało. Emulacji żadnych już nie odpalam i głównie poluję na rozdawnictwo na GOG. :D
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
ODPOWIEDZ