Problem z grą Harry Potter i Kamień Filozoficzny.

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
DriftKing
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:57

Problem z grą Harry Potter i Kamień Filozoficzny.

Post autor: DriftKing »

Witajcie,
Mam emulator ePSXe 1.5 (na wersji 1.6 jest jeszcze gorzej...) , był on razem z paczką pluginów itp. Kupiłem sobie grę Harry Potter i Kamień Filozoficzny (grałem w nią jak byłem mały i mam do niej sentyment :P), pomijam tutaj oczywiście fakt, że dźwięk się tnie gdzieniegdzie albo tekst się zacina - to w sumie nie problem. Czasem na filmikach gra łapie lagi i nie chce się dalej włączyć, po włączeniu gry po raz któryś filmiki udaje się jakoś obejrzeć bez lagów i jakoś dalej zawsze idzie. Niestety jestem w momencie, w którym nic się nie da zrobić, a mianowicie jest to zaraz przed lekcją z prof. McGonagal no i wchodzę do tego pomieszczenia i jest próba czasowa, skaczę po tych zapadających się deskach zbierając czerwone fasolki lecz gdy dojdę już do nauczyciela, ona zaprasza mnie do klasy, robi się czarny ekran i na tym koniec - totalny lag. Próbowałem wszystkiego i nie pomaga, pamięta ktoś ten moment? Pomóżcie!!! Jaka jest tego przyczyna? :cry:

Inne gry działały normalnie. (Crash Bandicoot, Hunter Machine...)

Jestem tutaj nowy i mało się znam na tych emulatorach dlatego proszę o nieużywanie jakiś sloganów. :P

EDIT: Warto dodać, że widziałem filmiki na YT jak koleś gra na emulatorze w tę grę i nic mu się nie zacina więc jest możliwe usunięcie tego problemu...

Pozdrawiam,
DK
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Mam emulator ePSXe 1.5 (na wersji 1.6 jest jeszcze gorzej...)
A spróbuj no na 1.7.0 bo to akurat najnowsza i najbardziej kompatybilna wersja emulatora.
2BII!2B
DriftKing
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:57

Post autor: DriftKing »

Jak uruchomić ten emulator? Bo on jest pusty i jak skopiuje wszystkie pluginy, bios itp. z wersji 1.6.0 na wersję 1.7.0 to i tak nie działa bo brakuje pliku zlib.dll. O co chodzi?

Pozdrawiam,
DK
Yoni
Junior
Junior
Posty: 22
Rejestracja: 10 lipca 2008, 18:41

Post autor: Yoni »

Wypakuj i wrzuć to do głównego katalogu emulatora.

http://www.emuinfo.pl/emulatory/dodatki/zlib1.zip
Intel Core 2 Quad Q6600 2.4GHz 8MB BOX
Asus P5K
Radeon 4850 Gigabyte 512MB
LG 19" LCD L1953S-SF
DriftKing
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:57

Post autor: DriftKing »

Ej słuchajcie na tym 1.7.0 jest niby lepiej bo się dźwięk nie laguje i ogólnie jest dobrze ale nadal w tym samym momencie się robi czarny ekran i nie chce dalej iść. :( BŁAGAM POMOCY!!!

Pozdrawiam,
DK
harry43
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 17 lipca 2022, 13:34

Re: Problem z grą Harry Potter i Kamień Filozoficzny.

Post autor: harry43 »

Harry Potter to seria siedmiu powieści fantasy napisanych przez brytyjską autorkę J.K. Rowling. Powieści opisują przygody młodego czarodzieja Harry'ego Pottera i jego przyjaciół Hermiony Granger i Rona Weasleya, którzy są uczniami Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Główny wątek fabularny dotyczy dążenia Harry'ego do pokonania mrocznego czarodzieja Lorda Voldemorta, którego celem jest osiągnięcie nieśmiertelności, podbicie czarodziejskiego świata, podporządkowanie niemagicznych ludzi (mugoli) i zniszczenie wszystkich, którzy mu się sprzeciwiają.
Gram: GTA 5
Ostatnio oglądane: --- usunięto z powodu naruszenia regulaminu forum ---
Ulubione auto : Mercedes , BMW
Czaję się na: Nowy serial o Władcy pierścieni
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Re: Problem z grą Harry Potter i Kamień Filozoficzny.

Post autor: winter_mute »

harry43 pisze: 17 lipca 2022, 13:36 Harry Potter to seria siedmiu powieści fantasy napisanych przez brytyjską autorkę J.K. Rowling. Powieści opisują przygody młodego czarodzieja Harry'ego Pottera i jego przyjaciół Hermiony Granger i Rona Weasleya, którzy są uczniami Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Główny wątek fabularny dotyczy dążenia Harry'ego do pokonania mrocznego czarodzieja Lorda Voldemorta, którego celem jest osiągnięcie nieśmiertelności, podbicie czarodziejskiego świata, podporządkowanie niemagicznych ludzi (mugoli) i zniszczenie wszystkich, którzy mu się sprzeciwiają.
To jest ostrzeżenie mające związek z twoim postem: viewtopic.php?p=23516#p23516.
Zasady serwisu: ucp.php?mode=terms
zabraniają publikacji treści naruszających prawa autorskie oraz bezumowne reklamowanie materiałów o charakterze komercyjnym.
W związku z powyższym, odnośnik w sygnaturce zostaje usunięty. Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie.
2BII!2B
ODPOWIEDZ