problem harvest moon

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
Al Fons

problem harvest moon

Post autor: Al Fons »

Mam gre harvest moon w która gram przez epsxe`a . Niby chodzi normalnie ale na przykBad gdy korzystam z konewki to nie widac gdzie lana byla woda. Pomocy
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Skoro czegoś nie widać, to albo problem samej gry (jest walnięta/źle zRIP'owana czy coś w tym stulu), albo źle ustawiłeś wtyczkę odpowiedzialną za grafikę. Na początek mógłbyś podać :
- twój sprzęt
- plugi z których korzystasz
- grupę krwi (to już nie koniecznie) :twisted:
Btw. powiedz z łaski swojej czy ta gierka jest fajna, bo grałem w wersję na SNES'a i całkiem mi się spodobała ;-)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Pingwin

Post autor: Pingwin »

Mortus: Gra jest wypaśna!! Są owce[max 10!!], krowy[max 10!!] i kury[10!!]!! Oprucz tego masz konia:D i psa:). Zalecasz się do dziewczyny jakiejś[jest kilka]... A zresztą polecam lekturę: www.hmpl.republika.pl Jakbyś miał problem ze znalezieniem to kontakt do mnie na GG:3470148
mm
Junior
Junior
Posty: 12
Rejestracja: 28 listopada 2003, 18:18
Kontakt:

Grafika w harvest moon

Post autor: mm »

8) Posluchaj to nie wina gry tylko napewno plugina do grafiki np ja mam takiego plugina co mi na ekranie gówno widać tylko jakies kwadraty a ja se wzroku męczyć nie będe.Nie ściągaj żadnego plugina z tej strony są tu same du dupy sam je próbawalem.
Gra jest zajebista jestem jej fanem znam prawie wszystkie sekrety teraz próbuje sie ożenić i zrobic dziecko w harvest moon!!
mm
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

Re: Grafika w harvest moon

Post autor: Muzzy^F8 »

mm pisze:(..) Nie ściągaj żadnego plugina z tej strony są tu same du dupy sam je próbawalem. (...)
Nie "du dupy" tylko skonfigurowac sie ich nie umie... u mnie jakos na Harvest Moon wszystko ladnie idzie... Ale i tak wole grac w Vagrant Story! :twisted:
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

1. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z faktu, ze posiadając źle zrzuconą grę możesz soie próbowac odpalić grę do u... śmierci bez najmniejszego efektu i bez względu na to jakie pluginy wykożystasz.
2. Do du... z zasady jest papier toaletowy, a nie pluginy i choć niektórzy żyją zgodnie wg zasady "co się wysuszy to się wykruszy" to wtyczki z działu download są identyczne jak na wszystkich innych stronach o emulacji... więc nie ma sensu się rzucać bo sam się ośmieszasz.
3. przeczytaj sobie regulamin to dowiesz się co myslę o ludziach, którzy podają linki do nielegalnego oprogramowania, obrażają innych uzytkowników i stosują wulgaryzmy w swych wypowiedziach. Dowiesz się również jak szybko takie osoby wylatują z forum. Jako że jesteś tu nowy dostajesz pierwsze i ostatnie upomnienie, mam nadzieję że oszczędzisz mi trudu włączania blokady dostępu do forum.
2BII!2B
agnieszka
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 03 grudnia 2003, 08:55

hervest moon

Post autor: agnieszka »

u mnie ta gierka sie zacina po wspomnieniach biały obraz i dzwiek tylko sie ostał jest na to jakis sposub czy zły rip po prostu
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Trudno powiedzieć -
możesz spróować wcisnąć F4 (ew. F7) podczas zacięcia, jesli pójdzie to OKI. Jeśli nadal będzie stało i dodatkowo ściągnoła(e)ś grę z i-netu to wina leży po stronie gry (możesz to dodatkowo sprawdzić uruchamiając gre pod innym emu - VGS/EmuRayden)
2BII!2B
ODPOWIEDZ