! THE BEST OF ePSXe !

Wypowiedz się na temat tego Forum
pirx_psx
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 09 listopada 2003, 23:38

! THE BEST OF ePSXe !

Post autor: pirx_psx »

WITAM :D
jak ktos nie lubi waszego[naszego-co do niektorych :) ] forum i tej strony niech korzysta z innych zrodel,ale napewno nie znajdzie tak ciekawej i tak profesjonalnie prowadzonej jak TA!!!!!
POZDRAWIAM /CZE :D
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Kolejny zadowolony klient ruszył w świat :D
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Mortus > jakże miło się czyta takie tematy, no nie :?:

pirx_psx > Dzięki. Cieszę się że jesteś zadowolony z naszego serwisu... mam jednak nadzieję że po tych komplementach nie opuścisz naszego małego, skromnego forum - podobnie jak wszyscy inni użytkownicy jesteś tu mile widziany (no chyba że masz zamiar za jednym wpisem złamać wszystkie postanowienia regulaminu ;) ).
Zapraszamy do dalszej dyskusji.

Pozdrawiam
/w_m/
2BII!2B
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

winter_mute pisze:Mortus > jakże miło się czyta takie tematy, no nie :?:
No baaaaaaaaa ;-) Taki tematy to codziennie ;-)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Taki tematy to codziennie
Lepiej odpukaj :)))))
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
kamilol
Junior
Junior
Posty: 22
Rejestracja: 21 listopada 2003, 22:24

Post autor: kamilol »

Również przylącze się do pochwal pod Waszym adresem. Dużym plusem jest to, że dość często odwiedzacie forum i szybko odpowiadacie. Za cierpliwość w odpowiadaniu na posty (często problem się powtarza, ale nie każdemu się chce poszukać we wcześniejszych tematach) następny plus. :)

Zajmujecie się glównie udzielaniem pomocy. Przynajmniej takie tematy spotyka się najczęściej. Duża większość po otrzymaniu odpowiedzi już nie wraca na forum. To jest minus. Wiem coś o tym, bo sam jestem modem na forum zajmującym się emulacją. Zareklamowalem Was tam dzisiaj. Za darmo. ;)

Jeśli macie czas i chęci, można zalożyć nowe dzialy zajmujące się danym gatunkiem gier np. rpg, bijatyki itd.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Jeśli macie czas i chęci, można zalożyć nowe dzialy zajmujące się danym gatunkiem gier np. rpg, bijatyki itd.
W przyszłości na forum znajdą się 3 nowe działy, albo i więcej... jednakże nie wiem kiedy to nastąpi bo narazie muszę zaaktualizować pozostałe serwisy, a później będę się męczył z wprowadzeniem na forum/stronie nowego wyglądu o który prosiło paru użytkowników.
2BII!2B
Awatar użytkownika
ultima9999
Junior
Junior
Posty: 22
Rejestracja: 15 czerwca 2004, 20:34

Post autor: ultima9999 »

porzadna ,bez fajerwerkow, nie widze przylosci bezposrednio dla samej strony (chyba ,ze expansja w momencie wyjscia emu ps2) :-) ,ale nadzieje pokladam eventualne w tworcy tej strony, mozna powiedziec ,ze pieknie CV :)
RinguTeam
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

nie widze przylosci bezposrednio dla samej strony
Jako, że mam bezpośredni dostęp do statystyk odwiedzin obydwu działów, z której wynika że w skali dnia strona ma kilkanaście razy więcej odwiedzin niz forum, a także biorąc pod uwage że po wprowadzeniu kilku zmian ten wspóczynnik zwiększy się jeszcze bardziej z przykrością musze obalić Twoje twierdzenie.

Nie twierdze oczywiście że oglądalność forum się zmniejszy bo będdzie wręcz odwrotnie, ale proporcje w oglądalności pozostaną i strona wciąż będzie głównym źródłem informacji / odwiedzin.
2BII!2B
ODPOWIEDZ