Newsmani poszukiwani

Wypowiedz się na temat serwisu PSEmu.pl (znanego także pod starą nazwą Polska Strona ePSXe)
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Sorry za to opuźnienie z newsami ale jestem teraz troche zajęty przez szkołe. Jeden news już napisałem drugi napisze wieczorem.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Jakiś czas temu pisałem o integracji forum ze stroną poprzez system niusów, jednakże z powodu braku czasu nie jestem w stanie dokończyć tego skryptu (nie mówiąc o samym przejściu – masa roboty), dlatego też odkładam to na później, a tymczasem zacznę integrację strony z forum od czegoś innego. Otóż odnowię dział obecny kontakt, odpowiednio go poszerzając. Między innymi znajdzie się tam szczegółowe informacje o prowadzących, które częściowo zostaną pobrane z forum.
W chwili obecnej w sekcji znajdują się: nick / avator / data dołączenia do zespołu / na codzień (czyli zajęcie) / zainteresowania / nr GG (jedyny jawny) / email i PW (dostępne dla użytkowników forum)... Tak czy owak mam do Was (całej grypy zarządzającej czy to moderatorów czy niusmanów) prośbę – uzupełnijcie poniższe informacje w Profilu sojego użytkownika na forum, tak by trzymały się kupy i dobrze wyglądały na stronie. Oto co należy poprawiać:
Zajęcie:
Zainteresowania:
Avatar (jeśli go nie ma)
Nr GG (jeśli nie jest aktualny)
Prosiłbym także o przesłanie mi PW z krótką przemową do odwiedzających. Czyli słów kilka z głębi serca dla internautów czytających nasze wypociny. Wiem, że to się może Wam nie spodobać, ale jak to się mówi Life is Brutal – czekam na PW.

BTW; macie jakieś propozycje co do innych, informacji jakie mogłyby się znaleźć w dziale redakcja? Tzn. czy widzicie konieczność by były tam informacje tj.: Imie, wiek, płeć, nr tel. j/k ;)
2BII!2B
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

w_m pisze:Prosiłbym także o przesłanie mi PW z krótką przemową do odwiedzających
Qrde, ja miałem problemy napisać wypracowanie z poloka, a Ty mi tu każesz pisać coś z głębii serca ;-) To "trochę" potrwa :-)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Skrypt o którym była mowa jest już gotowy w 90%
Ponawiam swoją prośbę o uzupełnienie pól: Zajęcie i Zainteresowania
za pomocą profilu użytkownika>
http://www.psemu.pl/forum/profile.php?mode=editprofile

Abyście mieli pojęcie co wogóle robicie udostępniam Wam gotowy skrypt:
http://www.psemu.pl/modules.php?name=Strona
dostępny jedynie po zalogowaniu do panelu Administracyjnego na stronie :!:

BTW; jeśli macie jakieś propozycje, uwagi na temat nowego działu czas najwyzszy je zgłosić bo jego odsłona nastąpi w ciągu najbliższych 48godzin.
2BII!2B
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

No ładne, ładne - na pierwszy rzut oka wszystko w porzo... ale przyjżę się jeszcze temu bliżej i poszukam baboli (znaczy propozycji i uwag do działu ;-))
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Niestety mósze wam powiedzieć smutną wieść przynajmniej dla mnie mianowicie nie mam już dostępu do internetu i nie wiem czy będe miał jeszcze kiedykolwiek dostęp dlatego musze zrezygnować z funkcji newsmana na jakiś czas albo na zawsze zależne to będzie czy znajde jakąś dobrą oferte a z tym w naszych czasach nie jest najlepiej. Trzymajcie się wszyscy papa.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Uwaga NOWY plan lekcji :)

-> 1-7 m-ca bierze BzyRes.
-> 8-15 m-ca bierze Mortus.
-> 16-23 m-ca bierze Bati.
-> 24- do końca m-ca bierze MVT.

obowiązuje od 22 grudnia 2003 do odwołania
w razie objekcji proszę pisać śmiało
2BII!2B
ODPOWIEDZ