Problem z Vigilante 2nd Offense ...

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

No i nie zapomnj ściągnąć Patch usprawniający dla VGSa...
a jak nie chcę Ci się bawić w patchowanie to zassij EmuRayden`a

BTW; jesli chcesz podrasowac grafę to wybierz ePSXe (ew. PSXeven) - to najlepsze rozwiązanie bo w innych emu korzystających z pluginów będzie tylko gorzej
2BII!2B
Xian
Junior
Junior
Posty: 20
Rejestracja: 25 lutego 2003, 15:58

Post autor: Xian »

No mam wszystko ale czy da sie na ktoryms z nich otworzyc ISo bo plytki juz nie mam zostala mi tylko obraz .IMG czy ktorys z tych emu go otworzy
bo Emu Rayden nie ma chyba tej opcji :)

Jak zrobic BIN z plikow 3 o rozszerzeniach kolejno img ccd i sub ??
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Ściągnij sobie Daemon Tools i zamiast zmieniać plik na ISO po prostu każ mu odpalić Twój obraz jakao napę virtualny :D
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Dodam tylko, że program znajdziesz w dziale Download >
http://www.psemu.pl/modules.php?name=Downloads

Natomiast opis programu tutaj >
http://www.psemu.pl/modules.php?name=Ar ... &id=demont
2BII!2B
Xian
Junior
Junior
Posty: 20
Rejestracja: 25 lutego 2003, 15:58

Post autor: Xian »

Elo znowu wrocilem troche pomarudzic :)
Muzyki nie mam w w/w grze :(

A teraz sedno .... jakby nie patrzec siedzicie w tym temacie dluuugo moze ktorys z wszechwiedzacych opow napisal do Petego zeby zajal sie emulacja V8 ... ? Wiem ze gra nie jest tak popularna i lubiana jak chocby GT2 T3 itd ale nie ja jeden bym byl zadowolony z wpelni sprawnej emulacji tej GRY :lol:

No to jak bedzie ??

Prosze blagam itd o pomoc :(

-=Pozdrowka=-
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Muzyki nie mam w w/w grze
Jeśli chodzi o utwory w formacie audio, to musisz załączyć obraz do jakiegoś Virtuala (najlepiej Daemon Tools, pisali o nim przedmówcy)
i odpalać przez Run CDROM (pamiętaj by dobrać litęrę Virtuala w pluginie CDROM'u).
Co do wszystkich dźwięków, to upewnij się czy masz zaznaczone odpowiednie opcje w "menu" dźwięku. Powinno to wyglądać następująco :
Config>Sound>
Enable Sound - wł
Enable CDDA Sound - wł
Enable XA sound - wł
Enable SPU IRQ - wył
A teraz sedno .... jakby nie patrzec siedzicie w tym temacie dluuugo moze ktorys z wszechwiedzacych opow napisal do Petego zeby zajal sie emulacja V8 ... ? Wiem ze gra nie jest tak popularna i lubiana jak chocby GT2 T3 itd ale nie ja jeden bym byl zadowolony z wpelni sprawnej emulacji tej GRY
Napisać by można, oczywiście, ale czy to coś da ? Nie wierzę, że twórca najlepszych ePSXe'owych pluginów tak po prostu zapomniał o zaimplementowaniu funkcji poprawnie obsługującej Vigilante 2nd Offense. Coś mi się zdaje, że to wymaga dłuzszej pracy, albo jest jakiś problem, o którym szary człowiek z Polski nie ma pojęcia... Póki co czekam na kolejne odsłony plugów,a za pisanie się nie biorę.
Może Ty powinieneś spróbować ?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Można spróbować - miałem kiedyś okazję rozmawiać z Petem i muszę przyznać że to b. sympatyczny facet (jak zresztą większość developerów z półświadka emulacji)...

Zastanowić się jednak warto, czy nie jest to kwestia związana z samym emulatorem, a nie pluginami > jak sprawa wygląda na PeOPs Soft Driver czy innych (nie Pete`owskich :) pluginach) :?:
2BII!2B
Xian
Junior
Junior
Posty: 20
Rejestracja: 25 lutego 2003, 15:58

Post autor: Xian »

Na PeOPs Soft Driver ale na PSXeven'ie wszystko jest jak najbardziej wporzadku :) tyle ze grafika wtedy mozna dzieci straszyc , a i sam mam do dzis koszmary :wink:
Powinno byc wszystko OK rowniez na ePSXe .
Na VGS1.41 Full + 1.3Patch grafika tez przyprawia o arytmie serca :evil:
i do tego jeszcze fajny bug z woda i texturami samochodow >> Wielki LOL
Heh to tzreba zobaczyc !
Na Bleemie wielka smierdzaca Qpa niby dzila ale nie :? Ogolnie to nie

Jakbyscie mogli moji guru to sprawdzcie jak sie ma rzecz w przypadku innych plugsow na ePSXe

Z okazji Swiat chcialbym zlozyc calej ekipie ePSXePL i wszystkim forumowiczom najserdeczniejsze zyczenia :D

PS.Vigilante ROX
ODPOWIEDZ