Obraz płyty zgrany w CloneCD profilem Audio!?!?!

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
Awatar użytkownika
Tomi
Senior
Senior
Posty: 107
Rejestracja: 08 czerwca 2003, 23:55

Obraz płyty zgrany w CloneCD profilem Audio!?!?!

Post autor: Tomi »

Mam taki obraz gry na psx'a, nagrywałem na cd-rw ten obraz przez profile audio i libcrypt i nic nie działa na emulatorze, być może sam emulator nie jest kompatybilny z tą grą, ta grą jest Constructor i wiem że ta gra jest na PC i zajmuje pewnie kilka mega ale cóż mam za nowąkarte grafiki a ta gra chodzi pod dosem i nie wykrywa mojej karty graficznej. Czy ktoś ma jakiś dobry pomysł jak to odpalić na emulatorze ale czy ktoś ma tą gre i mógłby mi przynajmniej powiedzieć czy emulator jest kompatybilny z tą grą bo ja się tu moge męczyć z nagrywaniem i próbowaniem czy działa a prawda może być tak że emu nie wspołpracuje z grą. Any have a :idea:
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

A jak sprawuje się gra przed wypaleniem
tzn. czy chodzi bezposrednio z obrazu ISO :?:
2BII!2B
Awatar użytkownika
Tomi
Senior
Senior
Posty: 107
Rejestracja: 08 czerwca 2003, 23:55

Post autor: Tomi »

winter_mute pisze:A jak sprawuje się gra przed wypaleniem
tzn. czy chodzi bezposrednio z obrazu ISO :?:
Zachowuje się tak samo jak z CD, czyta na poczatku chwilke i nic już później nie dzieje się.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Skąd więc te podejrzenia co do złego sposobu zgrania płyty skoro gra nie chce chodzić nawet z dysku :)

Wiesz co jest :P

Na pocieszenie zerknij tu >
http://www.emufanatics.com/forums/index ... topic=1072
mój drugi wpis powinien Cię zainteresować - a na pewno zainteresuje Twój pulpit :)
2BII!2B
deenbe
User
User
Posty: 42
Rejestracja: 10 marca 2004, 15:40
Kontakt:

Post autor: deenbe »

no niepowiem uadna ta tapetka :D
ODPOWIEDZ