Mam problem z bloody roar2

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
Quad
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 20 marca 2004, 09:35

Mam problem z bloody roar2

Post autor: Quad »

Gdy wlaczam bloody roar i biore tryb story to robi sie czarny obraz i musze wlaczac epsxe od nowa bo sie zacina wiecie co mozna z tym zrobic??wszystkie inne tryby dzialaja
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Zerknij na temat >
http://www.psemu.pl/forum/viewtopic.php?t=250

Są trochę inne objawy, ale w zasadzie chodzi o to samo. Spróbuj ukończyc Arcade dowolną postacią a przekonasz się że ten problem także występuje u Ciebie.
2BII!2B
Quad
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 20 marca 2004, 09:35

Post autor: Quad »

Wlasnie przeszedlem br2 i po konczeniu arcade tez sie zacina : ( moze obraz plyty jest zle zrobiony czy cos
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Nie tyle sam obraz co cosik ze wstawkami filmowymi, o czym pisałem we wspomnianym poprzednio temacie.

BTW; szczerze mówiąc mam tą samą wersję gry i jesli czas pozwoli to po raz kolejny wypróbuję ją na konsoli (tym razem czarnej :) ) i dam znać jakie efekty.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Tomi
Senior
Senior
Posty: 107
Rejestracja: 08 czerwca 2003, 23:55

Post autor: Tomi »

Ja to mam tak że jak ukończe daną postacią to końcowy filmik się pokazuje i gra się nie zacina, natomiast próbowałem z gry odpalić wszystkie filmiki i to prawda nie które nie działają, natomiast zacina mi się jak ukoncze tą dodatkową postacią.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Wszystko zalezy od kopii
np. moja zacina się zarówno po wybraniu "Story Mode" jak i po ukończeniu dowolną postacią, w dodatku problem wystepuje pod ePSXe oraz na obydwóch konsolach czyli PSOne i PS2.

Na złą kopię nie ma rady :(
2BII!2B
ODPOWIEDZ