pomocy

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
SZCZOTA1
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 29 marca 2004, 21:12

pomocy

Post autor: SZCZOTA1 »

potrzebuję zrobić kopię zapasowe gier do psx 1 bo mój dzieciak tak porysował płyty że mój szaraczek może mieć problemy
próbowalem już 4 razy i nic , używałem NERO ,ALKOHOL, CLONE może trzeba coś ustawić w tych programach
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Jeśli masz oryginalne werje gier warto zrzucać za pomocą CloneCD + profil LibeCrybt
Oprogramowanie znajdziesz pod adresem
http://www.cdrinfo.pl/software/software.php

Jeśli natomiast płyty są doszczętnie zrysowane to obawiam się że nic już nie pomoże :(
2BII!2B
KaCzA
Senior
Senior
Posty: 133
Rejestracja: 26 marca 2004, 20:59

Post autor: KaCzA »

zgadzam sie z winterem jak sa plytki mocno zrysowane to nici z tego z tych plytek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Dodam jeszcze że mocne rysy mozna niwelować za pomocą pasty diamentowej (do kupienia w lepszych sklepach komputerowych), ale to nie zawsze działa.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Tomi
Senior
Senior
Posty: 107
Rejestracja: 08 czerwca 2003, 23:55

Post autor: Tomi »

winter_mute pisze:(do kupienia w lepszych sklepach komputerowych)
I w TVMango :lol: , to był żart, mi się kiedyś udało (można to tak nazwać) zniwelować rysy na płytkach z psx'a, nacierałem je wazeliną lub czymś tłustym (ale nie masłem :lol: ) i no coś tam kiedyś konsolka więcej przeczytała z tego cd, tak trick udał mi się na grach Motorhead i Speedsters (chyba tak się ta gra nazywała) ale cd i tak była schrzaniona przez rysy i gra nie działał do końca tak jak bym tego chciał.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Zawsze można spróbować, a nóż widelec się uda poprawnie zrzucić do ISO. Tak czy owak sprawa jest prosta.

Jak nie posmarujesz to nie pojedziesz :lol:
2BII!2B
ODPOWIEDZ