psx one bez przerobki a NTSC

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
arocieszyn

psx one bez przerobki a NTSC

Post autor: arocieszyn »

Zakupilem sobie w internecie gierke, jednak zamiast w PALu jest W NTFC, czy jest jakas mozliwosc odpalenia tej gry na nie przerobionej konsoli PSX one? np jakaś płyta bootująca?
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

O ile wiem jest jakaś przejściówka (albo konwerterek jakiś? nie wiem jak to się zwało), dzięki której nie będziesz miał czarno-białego obrazu.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

potwierdzam jest taki kabel (ze złazem euro jesli mnie pamięć nie myli), ale powoduje on jedynie że obraz jest kolorowy zamiast czarnobiały - tak jak napisałeś.
Tylko, że nie ma to nic wspólnego z ominięciem regionu. AFAIK aby odpalać gry NTSC musisz uprzednio przerobić konsolę... lub po prostu odpal grę na emulatorze, który nie ma takic ograniczeń jak PSX / PSOne.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Tomi
Senior
Senior
Posty: 107
Rejestracja: 08 czerwca 2003, 23:55

Post autor: Tomi »

Ja mam programi który przerabia gierki NTSC do PAL, na jakiejś stronce czytałem o tym, zassałem, na ile ten program działa to nie jestem w stanie powiedzieć bo jeszcze nigdy tego nie próbowałem zrobić (US NTSC ROX, PAL SUX :) ).
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

pomijasz jednak fakt, że taki program piraci grę - czyli jej odpalenie na nieprzerobionej konsoli jest niemożliwe :(
2BII!2B
ODPOWIEDZ