Zmiana detonatora

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Zmiana detonatora

Post autor: Romek »

Kiedy zmieniam detonatory z 53.03 na 56.64 albo 56.72 strasznie zwalnia mi komp. Na 53.03 gry z psx`a odpalają mi się na około 70 fps`ach, a na tych dwóch nowszych około 20 fps. Na wtyczce pete`s ogl 1.75 wszystko chodzi zajefajnie tak jak kiedyś, czyli bez żadnego zwolnienia i na grach pc też jest wszystko ok, a nawet lepiej chodzą. Jeżeli ktokolwiek wie jak temu zaradzić, byłbym wdzięczny za posta z solucją.

Tylko nie mówcie mi, że mam zmienić detonatory na starsze, ani też, że mam używać pete ogl 1.75, bo nowe detonatory we wszystkim innym sprawują się dużo lepiej, a pete`s ogl2 jest najbardziej kompatybilna z moimi psx - sowymi gierkami.
Romek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Wiem, że miałem tego nie pisać, ale
czy jest to sens zmieniać Denonatory posiadając Gf 3 64mb Ti 200...
przecież i tak nowe sterowniki nie wnoszą nic nowego do obsługi kart tj. GF2/3 :?:
2BII!2B
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Post autor: Romek »

Tak, ale to samo się dzieje u kupla, który ma kartę GeForce fx 5600, tylko że u niego da się jeszcze pociągnąć od biedy 60 klatek na sekundę. A z drugiej strony masz rację.
Romek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Może po prostu jakaś skopana wersja :?: Wystarczy zostać przez jakiś czas przy starych Detonatorach i poczekać na ich kolejne wydanie.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Post autor: Romek »

No to już jest drugie skopane wydanie, no ale też racja. Poczekam sobie na jakieś nowsze jeszcze, może Pete coś zaradzi też na tego buga.
Romek
ODPOWIEDZ