Metal Slug X-toż to prawie retro;)

Ogólne dyskusje na temat gier.
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Metal Slug X-toż to prawie retro;)

Post autor: alien »

No nareszcie gierka ukończona.Co prawda nie na 1 coinie :P , ale to nie zmienia faktu , że to jest stary dobry Metal.Aż się łezka w oku kręci gdy przypomnę sobie wszystkie insert coiny i zachody , aby wysępić jakąś kasę na żetona.Gdzie się podziały tamte czasy i te DOBRE salony gier.Bo ciężko nazwać DOBRYM salonem to co jest np. na dworcu w Katowicach gdzie byle zul Ci wpier*** za to , że nie dasz mu kasy.ECH
Obrazek
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Tobie to jeszcze do szczęścia brakuje emulator NeoGeo i cała reszta Slug'ów (a także innych automatówek ;-)), a staraj się staraj - przejdź X'a na jednym życiu :P
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Osobiscie wole wspomnianą wersje na N-G, cóż wersja z PSX`a różni się tylko dodatkowymi misjami treningowymi, które i tak są cienkie ;) Wersja z N-G zaś ma niezbity atut jakim jes objętość ROMu... Cóż, właściwie wszystkie gry pod NeoRage + kilka innych spokojnie mieszczą sie na 1CD... życie jest piekne :)
Tobie to jeszcze do szczęścia brakuje emulator NeoGeo i cała reszta Slug'ów (a także innych automatówek ),
Polecam mordobicia 2D są poprostu kosmiczne - Art of Fighting, Fatal Fury, King of Fighters, Samurai Shadown. Choć oczywiście gry z innych gatunków są równie ciekawe..
na dworcu w Katowicach gdzie byle zul Ci wpier*** za to , że nie dasz mu kasy.ECH
A jakiś narkoman dziabnie Cię strzykawką miedzy żebra bo nie chciałeś mu dać dychy - i po Tobie :evil:
Cóż jednakże od czasu do czasu trzeba jeździć na ten dworzec, a raczej pod niego... Nie ma to jak GIEŁDA > części 70% tańsze, płyty za 60-70gr itd... itd...
2BII!2B
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

no tak.Giełda to osobny temat w sumie to 1 mnie już tam ob**ali na częściach i nie odwiedzam.Ta 2D są całkiem fajne , ale nie pogrdzę Punisherem albo Cadillacami.
A tak przy okazji - ile może kosztować prywatny automat do gier??? :lol: :lol:
Obrazek
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Cadilacs i Punisher wymiatały :-), ale zagraj sobie jeszcze w The King of Dragons (w morde ile ja na tym kasy straciłem :P)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Ja tam problemów z salonem nie mam, bo jest on około 10 metrów od mojego bloku :), żetony są po 50 gr sztuka :) a pół godzinki szpilania na PS2 2zł :]. W metal sluga na salonie gralem, chciałem se ściągnąć z E#D metal slug X i jeszcze jedną tą nowszą częćś (zapomniałem nazwy :P), ale jak zobaczyłem że zajmuje to 40mb czy ile tam (dość dużo) i przypomniałem sobie o transwerze z E#D to sobie odpuściłem :)
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

No to masz szczęście.Jak chcesz to ściągnij sobie Kazą
Żeton po 50 gr.Hmmmmmmm.To ja bym brał 5zl na pivo i bym pylał to by wyszło 10 żetonów jak strzelił;)Korzystaj , bo jeszcze trochę i pewnie splajtuje
Obrazek
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

E tam od razu splajtuje (wieczny z Ciebie optymista alien :)), na wolce też pamiętam kiedyś były tanie żetony (nie wiem czy jeszcze ten salon istnieje, ale trzymał się dość długo), a i menelni tam za dużo nie było.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Wszystko jednak wskazuje na to, że salony splajtują:
dotychczasowi potentaci (np. Capcom) przestają wydawać tytuły na automaty przerzucając się na konsole... Jest to przykre, ale niestety tak jest. Co do cen, 50gr za żeton to nie tużo, ale wystarczy udać się do Wawy na stadion i za tą kasę można kupić 700MB płytkę, za 5zeta, kupisz ich aż 10... zwarzywszy na fakt że na 700MB można wypalić kilkaset romów na NG+Emu, lub ponad 700romów na SNESa + Emu to jakby na to nie spojrzeć jest to całkiem spora konkurencja dla salonu... Odnosząc to do cen pirackich > za 10złociszy można bez problemów nabyć grę na PS2 czy jakikolwiek inny system...

Wydaje mi się że stoimy u schyłku ery automatów, które niedługo odejdą w zapomnienie pokryte grubą warstwą kurzu... usytępując miejsca wszendobylskim już konsolom... które z generacji na generacje stają się coraz bardziej wypasione... a co pokaże PS3 czy XB2 to tylko Bóg jeden wie. [jednego można być pewnym - nie będą tanie :]
2BII!2B
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

No niby tak, ale zważywszy na to jak prosperują salony np. w Stanachto mogłoby się wydawać , że jest to wina polskich dystrybutorów.Tam są wręcz piętrowe salony na każdym pięterku inny rodzaj.
Mój apel ludzie wykupujcie stare automaty :lol:
BTW.Czy zna ktoś cenę automatu???Chętnie zakupie, a chciałbym wiedzieć ile musze nazbierac :lol:
Obrazek
ODPOWIEDZ