Playstation 2 +kopie zapasowe z PS1

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
Liar
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 07 kwietnia 2004, 09:08

Playstation 2 +kopie zapasowe z PS1

Post autor: Liar »

Otóż ciekawi mnie jedna sprawa. Posiadam PS2 przerobionego Ripperem 2 deluxe. Pewnego razy załatwiłem sobie parę gierek nieoryginalnych z ps1. Jako że mam przerobionego ps2 wziąłem sie za testowanie. Część gier nie działała wogóle, na części wyświetlał sie tylko znam ps1 więc próbowałem odpalić je na emu. Jakie było moje zdziwienie gdy epsxe oraz vgs odpalały każdy tytuł bez problemów. Pomyślałem że może za szybko nagrałem, ale też nic nie pomogło przy wolniejszym nagrywaniu. Moje pytanie tyczy sie tego czy ktoś spotykał się z takimi problemami?? i od czego to zależy czy kopia zapasowa z ps1 uruchomi sie pod ps2???
P.S: niektóre kopie zapasowe z oryginałów były robiono
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Nie zdarzyło mi się jak dotąd by mój PS2 nie uruchomił jakiejs kopii bezpieczeństwa (tzw nieorygiinalnej) gry.
Oczywiście przy backupie poszczególnych gier nalezy użyć odpowiedniego profilu omijającego zabezpieczenie LibeCrypt oraz właczyc odczyt subkanałów - 100% spośród moich tak zbackupowanych płyt chodzi bez problemów na konsoli.

Na koniec dodam jeszcze że kopie bezpieczeństwa robię za pomocą CloneCD + profil lub Alkohol 120%.
2BII!2B
Liar
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 07 kwietnia 2004, 09:08

Post autor: Liar »

Rozumiem Winter, ale załóżmy że zabezpieczenie nie zostało ominiete to czy w takim przypadku emulator uruchomi tą grę?? Bo byłem pewien że skoro takowe jest to emulator wysypie się.
ODPOWIEDZ