POMOCY MAM PROBLEMY Z ZWIĄZKU Z GRAMI

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
psotnik
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 30 kwietnia 2004, 19:17

POMOCY MAM PROBLEMY Z ZWIĄZKU Z GRAMI

Post autor: psotnik »

:?: POMOCY MAM PROBLEMY Z ZWIĄZKU Z GRAMI
Mam do was małe pytanko czy można przerobić grę PC na PS a jeśli tak to jak i jakim narzędziowym programem
:D :!: :!: :?:
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Stary, skoro już wlanąłeś posta oczojebnym kolorem, to nie musiałeś dodatkowo robić go rozmiarem 24 (wyglądało to okropnie).
Co do pytania:
- jakie masz problemy z grami (i jakimi) - podaj dokładniejsze informacje
- z tego co wiem to nie ma takiego programu, który by przerobił ci grę z PSX'a na PC'ta (nawet na 100% nie ma, bo gdyby był, to co to był by za problem z przepisaniem gry z jendej platformy na drugą?)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
psotnik
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 30 kwietnia 2004, 19:17

Post autor: psotnik »

chodzi mi odwrotnie z PSX na PC :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

odpowiedź brzmi... {werble} ... NIE !!! :D
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

A ja słyszałem że można, ale ponieważ to robota głównie kolegów za wschodniej granicy bądź samych twórców gier, a ja ani jednym, ani drugim nie jestem to trudno mi powiedzieć czym i jak to zrobić.
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Oczywiście, że można. Nie ma jednak "jakiegośtamprogramu", który konwertuje PSX'owe gry, na standard PC.
Jak wiesz powstało kilka konwersji na komputery osobiste (vide : MGS, RE2/3 itd.) ale zajmowali się nimi devoloperzy, odpowiedzialni za powstanie gry na domyślną platformę.
Jako ciekawostkę podam, że grałem w demo FF IX na PeCeta, wydane przez jakąś chińską grupkę, na dodatek w języku koreańskim (podobno;)).
psotnik
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 30 kwietnia 2004, 19:17

BzyRes

Post autor: psotnik »

BzyRes poszerz swoją odpowiedź bo jak narazie nic z tych chistoryjek mi się nie przyda takie historyjki to nie dla mnie bo ja jestem amatorem i potrzebna mi jest odpowiedz dla laika
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Temat został już wyczerpany. 'Historyjki', o których wspomniałem są tylko małym dodatkiem, bardziej ciekawostką niż rozwiązaniem "PROBLEMÓW Z ZWIĄZKU Z GRAMI" (btw. dlaczego jeszcze nie zmieniłeś Nazwy tematu na odpowiedni ?). Nie ma sensu rozwijać myśli odnośnie tego tematu.
POMOCY MAM PROBLEMY Z ZWIĄZKU Z GRAMI
Mam do was małe pytanko czy można przerobić grę PC na PS a jeśli tak to jak i jakim narzędziowym programem
Teraz specjalnie dla Ciebie, specjalna odpowiedź w specjalny sposób :
Wszystko można, ale potrzebne są nieziemskie umiejętności i kilogram geniuszu pod kopułą. Wnioski wyciągniesz sam...
Awatar użytkownika
Tomi
Senior
Senior
Posty: 107
Rejestracja: 08 czerwca 2003, 23:55

Post autor: Tomi »

Tak np. przekonwertowali MGS2 na PC
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Tak np. przekonwertowali MGS2 na PC
Przecież jest taka konwersja, całkiem udana moim zdaniem bo gdyby przekonwertowali to na żywca wątpię by PC wydolił.
2BII!2B
ODPOWIEDZ