PSX Multitap do PC

Dyskusje na temat emulatorów systemu Sony Playstation innych niż ePSXe, czyli.: VGS, PSXeven, AdriPSX itd.
C1REX
User
User
Posty: 33
Rejestracja: 03 maja 2004, 01:05

Post autor: C1REX »

A możecie podać jakieś sklepy wysyłkowe sprzedające takie przejściówki?
jeśli nie sklepy, to chociaż nazwy produktów, co bym wiedział czego w ogóle szukać.

----------------------------
Poza Linuksem mam win98. Pada w Linuksie wykorzystam przynajmniej do sterowania mplayerem :).
Mimo wszystko mam nadzieję, że uda sie znaleść stery dające wibracje. Moja myszka np. jedynie pod linuksem wykorzystuje wszystkie 7 przycisków w Q3 i ET - a wmawiano mi, że się nie da :)
"W dłuższej perspektywie wszystko będzie dobrze - to prawda, ale w dłuższej perspektywie my wszyscy umrzemy" John Maynard Keynes
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Sprawdź na :
www.allegro.pl
www.ultima.pl
poszukaj na guglach sklepów wysyłkowych < na pewno coś znajdziesz...
Jeśli coś sobie jeszcze przypomnę nie omieszkam dopisać ;).
C1REX
User
User
Posty: 33
Rejestracja: 03 maja 2004, 01:05

Post autor: C1REX »

No te najbardziej oczywiste sklepy z reklam z PSX Extreme i NEO+ już sprawdziłem - nic.
Jedynie na allegro jest do kupienia przerobiony port z Playstation, ale on wykorzystuje port drukarki, a do wibracji energię czerpie z małej bateryjki.

Przejścówki MANTA nawet na stronie producenta nie mogłem zamówić. Nie jest tak łatwo znaleść taki konwerter - dlatego proszę o pomoc.
"W dłuższej perspektywie wszystko będzie dobrze - to prawda, ale w dłuższej perspektywie my wszyscy umrzemy" John Maynard Keynes
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Przejścówki MANTA nawet na stronie producenta nie mogłem zamówić.
Są do kupienia w EMPIKu (jesli takowy sklep jest w Twojej okolicy) za ok 40 złociszy - wiem bo właśnie tam kupiłem.

BTW; na stronie Manty nie znajdziesz - poszukaj odnosnika do sklepu internetowego (bodajrze) HAWK bo właśnie przez niego zamawia się produkty tej firmy.
Ostatnio zmieniony 03 maja 2004, 21:49 przez winter_mute, łącznie zmieniany 1 raz.
2BII!2B
C1REX
User
User
Posty: 33
Rejestracja: 03 maja 2004, 01:05

Post autor: C1REX »

winter_mute pisze:Są do kupienia w EMPIKu (jesli takowy sklep jest w Twojej okolicy)
Dzięki. Nie ma u mnie, ale wiem przynajmniej gdzie wysłać znajomych z innych miast.
winter_mute pisze: BTW; na stronie Manty nie znajdziesz - poszukaj odnosnika do sklepu internetowego (bodajrze) HAWK bo właśnie przez niego zamawia się produkty tej firmy.
No i właśnie w tym sklepie akurat tej przejściówki nie ma.
"W dłuższej perspektywie wszystko będzie dobrze - to prawda, ale w dłuższej perspektywie my wszyscy umrzemy" John Maynard Keynes
ODPOWIEDZ