PlayStation2

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
kamilol
Junior
Junior
Posty: 22
Rejestracja: 21 listopada 2003, 22:24

Post autor: kamilol »

Powiem tylko, że statyczne screeny nie oddają kunsztu grafików. Podam link do strony z garscią sreenów lepszej jakości. Kliknij tutaj
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Właśnie wymieniłem sobie VF4 na VF4:Evolution...
... niby gra ta sama a jednak lepsza - tryb Quest to całkiem inna historia przy którym stare Kumite poprostu wysiada...

... mam tylko małe pytanko - czy mi się zdaje czy w wersji Evolution nie ma wibry [z tego co kojarzę to w wersji podstawowej były wstrząsy, czy może skleroza posuneła się już tak daleko :] > tak jest przez całą grę czy opcja jest ukryta :?: Szkoda też że ciągle nie ożna korzystać z analoga w czasie walki :( ale to jakoś przeżyję.
2BII!2B
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Jak już pisałem kilkakrotnie na forum poświęciłem ostatnio parę dobrych godzin na poszerzaniu umiejętności prowadzenia rzelaznych pudeł na kółkach w cudownym GT3. Przy okazji nałapałem trochę screenów przy pomocy, których postaram się Wam zobrazować moje odczucia wobec wspomnianej gry.
Swe wywody zacznę może od lokacji - rzecz praktycznie niezaauważalna w momencie gdy ścinasz zakręty z prędkością 250km/h. Jednakże wystarczy podać pad do *brata, qmpla, kobiety (niepotrzebne skreślić) siąść obok i obserwować, a wtedy jesteśmy w stanie dostrzec kilka szczegółów na które zazwyczaj uchodzą naszej uwadze - spójrzcie tylko na te widoki:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Użekające, nieprawdaż? Co wy na to?
2BII!2B
Awatar użytkownika
Piciu
User
User
Posty: 34
Rejestracja: 14 stycznia 2004, 14:04

Post autor: Piciu »

Użekające, nieprawdaż? Co wy na to?
Eh... nic mi nie mow, ja juz "zachorowalem" na ta gre od czasu GT na fenomenalnym :D PSX'ie. Wlasnie GT2 przechodzi u mnie druga mlodosc na ePSXe :)
Zaczynam chyba odkladac na PS2 bo jak wyjdzie pelne GT4 to musze je miec.

Pozdrawiam
Piciu
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Wywodow ciag dalszy... Dzis bardziej spektakularny bo mam zamiar pokazac Wam kilka interesujacych screenow przedstawiajacych to co w grze najlepsze, czyli stalowe pudla na gumowych obreczach :] A te jak sami mozecie sie przekonac prezentuja sie doskonale - tylko spojrzcie :arrow:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

jest roznica pomiedzy GT2, no nie :?: :shock:
2BII!2B
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Dziś zamkniemy serię wywodów nt GT3, screenami przedstawiającymi efekty - od gry światła i cienie począwszy skończywszy na bardzo bajerzystych efektach rozmycia. Oto i screeny:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Co w następnym odcinku :?: To zalezy od Was - spośród poniższych gier wybierzcie prosze tytuł, który najbardziej Was interesuję:

- Devil MayCry (Resident Evil to przeszłość, nadeszła era DMC)
- Final Fantasy X-2 (chyba nikomu nie musze przedstawiać)
- Sly Recoon (na N64 królował Mario, PSX miał swojego Crasha, a na PS2 rządzi Sly)
- Summer Heat Volleyball (całkiem fajna i niestety jedyna siatkówka na PS2)
- Enter the Matrix (MaxPane może sie shować)
- Xenosaga (wspaniałe, futurystyczne jRPG w konwencji XenoGears)

a ja zaprezentuje kilka screenów z niego.
2BII!2B
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Widzę że trudno się Wam zdecydować :P
Toteż pozwólnie, że zrobię to za Was i dziś przyjrzymy się jedynej grze poświęconej piłce siatkowej na PS2 - summer Heat Beach VolleyBall, która godna jes uwagi nie tylko ze względu na swoją unikalność, ale także na:

przepiękne lokacje
Obrazek

szczegółowe i bardzo okrągłe :) modele zawodników
Obrazek

intuicyjne i bardzo przyjemne sterowanie
Obrazek

przez co przy tytule spędzić można długi godziny
Obrazek

odkrywając kolejne bonusy tj. nowe stroje i dodatki, nowe postacie i lokacje czy nawet mini gry, a nawet teledyski do muzyki z gry.
Obrazek

Czekam na komentarze i
wybór kolejnej pozycji, której się przyjrzymy.
BTW; Do wyboru jest jeszcze Tekken 4 i Burnout 2 (czyli 2 suber tytuły).
2BII!2B
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

mmm uwielbiam siatkówkę... i w życiu "codzinnym" jak i wirtualnym :P (w tym drugim o dziwo są gorsze warunki niż w pierwszym na "siatkówkowe szaleństwo" :{ ) Tak czy tak, itak sobie nie pogram bo PS2 ni mom :)
a co do wyboru kolejnej gierki ;> wiadomo ;D >>TEKKEN 4 <<
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

co do wyboru kolejnej gierki ;> wiadomo ;D >>TEKKEN 4 <<
Procim bardzo, Nasss client, nass pan :)

Tuż po odpaleniu T4 przywita nas fajna lecz jedyna w grze wstawka filmowa
Obrazek

i nic w tym ziwnego że to jedyna gdyż zarówno zwykłe Arcade
Obrazek

jak i powtórki z niego prezentują się wprost znakomicie
Obrazek

nie wspominająć o cudownym trybie Force
Obrazek

zaś po ukończeniu trybu Story naszym oczom ukazują się znane z 3 części zakończenia - tym razem nie w postaci prerenderowanych filmików lecz wstawek obsługiwanych przez silnik gry. Czy to zły pomysł? Raczej nie, zerknijcie tylko na to >
Obrazek

Tak, gra jest w wersji Jap. NTSC, oczywiście nie bez powodu. Jest ich nawet kilka - kto ciekawy niech pyta, a może i będą kolejne screeny z tej gry :)
2BII!2B
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Dawno już nie było nowych screenów z PS2 toteż nadrabiając zaległości wrzucam kilkanaście obrazków z najlepszego action RPG, w jaki dotychczas grałem &#8211; Kingdom Hearts
Obrazek Obrazek
Jak przystało na Square zarówno menusy jak i wstawki prezentują się wręcz wyśmienicie
Obrazek Obrazek
To samo można powiedzieć o bajecznie kolorowych i niezwykle szczegółowych lokacjach
Obrazek Obrazek
Zaś dzięki połączeniu sił z Disneyem podczas przygody spotykamy znane wszyskim bajkowe postacie
Obrazek Obrazek
choć większa atrakcją wydają mi się odświeżone figury z serii FF
Obrazek Obrazek
Dokładając do tego niezwykle dynamiczne i efektowne walki w czasie rzeczywistym
Obrazek Obrazek
oraz wręcz niesamowite niemożliwe do pominięcia w screenach przywoływanie sumonów, otrzymujemy grę w którą nie wypada zagrać, grę która pomimo upływu czasu jest tytułem must-have, pozycją obowiązkową dla fanów Disneja i FF. Cóż tu dużo pisać &#8211; na PSXie królował Final, na PS2 rządzi Kingdom :!:
2BII!2B
ODPOWIEDZ