Ape Escape

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
GulaSh
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 25 stycznia 2004, 16:30

Ape Escape

Post autor: GulaSh »

mam epsxe 1.5.2 i Ape Escape
wszystko jest super gra chodzi analoga mam więc ze sterowaniem porblemu nie ma tylko tzw. filmiki mi nie chodzą... znaczy są tylko stoją nie mówiąc o dźwięku..... grać się normalnie da tylko troche lipa jak ukończę gre i zakończenia nie ujrzę...
więc zwracam się z prośbą czy ktoś mógłby mnie uświadomić co mam tam w konfiguracji poustawiać by było jak trzeba
tylko jak już ktoś będzie na tyle miły to proszę tak dokładnie gdzie co i jak :)
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Może masz jakiegoś RIP'a? ;-)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
gam01
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 22 grudnia 2005, 17:33

Post autor: gam01 »

A JA MAM INNY PROBLEM, TEŻ MAM ANALOGOWEGO PADA, A NIE MOGE STEROWAć :( POMOCY!!!
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

gam01 pisze:A JA MAM INNY PROBLEM, TEŻ MAM ANALOGOWEGO PADA, A NIE MOGE STEROWAć
Ape Escape to tytuł, który ma odmienne sterowanie od wiekszości gier na PlayStation. Otóż steruje się go za pomocą obydwu manetek analogowych, a przez to konieczne jest:
- skonfigurowanie odpowiednio sterowania w ePSXe (musisz zdefiniować osie, oznaczone w oknie konfiguracyjnym jako niebieskie i czerwone strzałki w dolnej środkowej części "panelu" konfiguracyjnego pada )
- gra w trybie sterowania Digital/Analog, ew. późniejsze przełączenie do tego trybu za pomocą klawisza F5
- pad musi pracować w trybie analogowym... tzn. manetki musza być aktywne co oznaczone jest przez świecenie diody w centralnej części pada (przynajmniej w przypadku DualShocków).
2BII!2B
Awatar użytkownika
jooozek
Junior
Junior
Posty: 10
Rejestracja: 04 stycznia 2006, 20:28

Post autor: jooozek »

btw, niektorzy maja problemy z konfiguracja dual shockow na przejsciowce z lpt, polecam wtedy sterowniki ppjoy
ODPOWIEDZ