PSePSXe v.5

Wypowiedz się na temat serwisu PSEmu.pl (znanego także pod starą nazwą Polska Strona ePSXe)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Jest już nowa wersja, a w niej sporo poprawek i 2 nowości (jedna powinna Was szczególnie zainteresować). Jest też sporo niedociągnięć (większość linków nie działa :P ) ale spowodowane jest to tym co zwykle - obecną lokalizacją wersji testowej i bez problemów naprawi się w przyszłości.

Tak czy owak pełny spis zmian dam jako nius widoczny w wersji testowej strony - a teraz brać się do przeglądania...
Dajcie znać (ogólnie i potajemnie co sądzicie o nowym dziale) i jak działają recki.

Pozdro
/w_m/
2BII!2B
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Zajefajnie Ci to wyszło :) ale cały czas mnie trochę "denervuje" to "podmenu" kiedy weszłem do działu ***... zobaczyłem girki z *** i co ??... pomyślalem że to wszystko.... i już miałem kliknąć inny dział ale przypadkiem kontem oka zauważyłem to podmenu ***|***|****|Recenzje .... ludzie mogą nie zauważyć tego manu i "pójść" dalej....
Ps. Znowu nie ma linku do trzeciej strony w tym temacie :D
Edit. Proponowałbym jeszcze (jeżeli będzie możliwość dodawania *** przez userów) w poddziale "***" zrobić liste gier... po kliknięciu tytułu z listy przeniosioby nas na stronkę ze *** z danej gry... (oczywiście upload *** na własny serv :twisted: )
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

znów się coś zacięło :?:
Edit: po prostu Twój user jest jakiś dziwny Bati - za kazdym razem jak coś wydrapiesz na nową stronę to się zacina i wypowiedzi znikają :]

A teraz czas na kilka odp.
ale cały czas mnie trochę "denervuje" to "podmenu"
Sęk w tym, że gdybym wrzucił wszystko do Menu Nawigacja (tego po lewej) to wyszłoby 43 działów (specjalnie dla Ciebie przeliczyłem) - pomyśl jak długa byłaby lista i jak długo odwiedzający szukaliby danego działu. A tak, może jest i pozakręcone na początku, ale później człek się do przyzwyczaja.
działu ***... zobaczyłem girki z ***
Skąd te *** :?: Ty wiesz co znajdzie się na nowej wersji PSePSXe, inni nie powinni jeszcze tego wiedzieć :)
Proponowałbym jeszcze (jeżeli będzie możliwość dodawania *** przez userów)
Nie da rady - z założenia jedne i drugier pliki mają dać użytkownikom możliwość przetestowania emulatora, a jak mi się wydaje obecna liczba plików z pewnością do tego wystarczy :!: Co więceej to nie koniec gier na nowej wersji Strony więc.... a co będę mówił zobaczysz przy kolejnym (chyba już ostatnim) teście.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Sęk w tym, że gdybym wrzucił wszystko do Menu Nawigacja (tego po lewej) to wyszłoby 43 działów (specjalnie dla Ciebie przeliczyłem) - pomyśl jak długa byłaby lista i jak długo odwiedzający szukaliby danego działu. A tak, może jest i pozakręcone na początku, ale później człek się do przyzwyczaja.
Według mnie istnieje alternatywne rozwiązanie ;)
Zamiast po kliknięciu w link do danego działu przechodzić odrazu do pierwszego z kolei poddziału, możnaby zrobić tak aby po wejściu do działu na środku strony bylo to menu z podziałami... wiadomo że jeżeli nic nie ma to trzeba szukać.. i każdy by znalazł małe menu ;] a tak ma sugerowane że to co się wyświetla po wejściu do działu to cała jego zawartość
(Trochę namieszałem ale powinieneś rozszyfrować sens :P)
Zresztą zrobisz jak będziesz chciał... to są tylko moje sugestie ;)
PS. A wcale nie jestem dziwny ;P jak tylko weszłem na forum to Twój wpis był już na trzeciej stronie tematu... a linka do tej strony nie było (dostałem się tutaj dzięki przyciskowi "Zobacz ostatnią wiadomość" :P)
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Małe pytanko -
Jaki preferujecie domyślny wygląd strony: obecny (jasny) czy nowy (ciemny). Oczywiście można będzie je dowolnie przełączać, ale nalezy zdecydować, który będzie domyślny dla nowych / niezarejestrowanych użytkowników serwisu.

Pozdrawiam
/w_m/
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Osobiście wolę ten obecny - jest bardziej odpowiedni dla moich zmęczonych, zaszklonych oczu. Jednak jest mi obojętne jaka kolorystyka zagości w domyślnych ustawieniach - i tak zmienię na jaśniejszy tryb ;).
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Mi się bardziej podoba ten ciemny (jasny kłuje w oczy po nocach :)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Wiecie już jakie zmiany zajdą na nowej wersji strony i należałoby napisać do nich nowe powitanie (czołówkę która znajduje się nad niusami)... proponowałbym np. taką>
Czy mówią Ci coś tytuły takie jak „Tekken 3”, „Final Fantasy 9”, „Pro Evolution Socker 2”, „Gran Turismo 2”? Nie? Powinieneś, więc zapoznać się z emulatorami systemu Sony PlayStation, które umożliwią Ci uruchomienie ww. gier na Twoim komputerze. Nie dajcie się jednak zwieść pozorom - fakt, że nasz serwis jest oficjalna, polską stroną emulatora ePSXe nie oznacz, że nie znajdziecie tu multum innych informacji dotyczących emulacji PlayStation i nie tylko.

lub taką >
W życiu każdego gracza przychodzi chwila, gdy zaczyna wiać nudą, a monotonia wynikająca z grania w kolejne FPSy / RTSy staje się nie do zniesienia. W takich właśnie momentach z pomocą przychodzi serwis PSePSXe – oficjalna, polska strona emulatora ePSXe, programu, dzięki któremu bez problemu uruchomisz hiciory z PSXa tj.: „Tekken 3”, „Final Fantasy 9”, „Pro Evolution Socker 2”, „Gran Turismo 2” na swoim PC. Niech Cię jednak nie zmyli nazwa naszego serwisu, oprócz tytułowego ePSXe znajdziesz tu multum informacji na temat emulacji PlayStation i nie tylko.

która się Wam bardziej podoba :?: może macie lepszy pomysł :?: czekam na wpisy
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Według mnie 2 propozycja będzie lepsza (z drobnymi poprawkami) ;]
W życiu każdego gracza przychodzi chwila, gdy zaczyna wiać nudą, a monotonia wynikająca z grania w kolejne FPSy / RTSy staje się nie do zniesienia. W takich właśnie momentach z pomocą przychodzi serwis PSePSXe – oficjalna, polska strona emulatora ePSXe, programu, dzięki któremu bez problemu uruchomisz hity z PSXa na swoim PC. Czekają na Ciebie min.: „Tekken 3”, „Final Fantasy 9”, „Pro Evolution Soccer 2”, „Gran Turismo 2” i wiele innych wspaniałych tytułów, które spędziły sen z powiek niejednemu graczowi. Niech Cię jednak nie zmyli nazwa naszego serwisu, oprócz tytułowego ePSXe znajdziesz tu multum informacji na temat emulacji PlayStation i nie tylko. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony i forum oraz zagłebienia się w alternatywny świat magicznej konsoli, jaką jest Sony PlayStation.
I tak bym to widział ;).
ODPOWIEDZ