Dzwiek w Legend of Legaia

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
Darkazz
Junior
Junior
Posty: 13
Rejestracja: 07 września 2003, 21:15

Re: Dzwiek w Legend of Legaia

Post autor: Darkazz »

Darkazz pisze: ...(grafikie udalo mi sie ustawic prawie perfekcyjnie - prawie znaczy mialem tylko jeden problem podczas przejazdu z Octam do Karisto Kingdom ta 'kolejka', gdy 'obsluga koleji' jest juz w wodzie, jest ujecie na niebo i wszystkie chmury zamiast ladnego cienia sa otoczone czarna obwodka ! - to nie jest wina AlphaMultiPass: mam wylaczone
Heh, znalazlem wlasnie przyczyne grajac w Legend of Dragon, takze napisze gdyby komus sie tesh przytrafilo!:
Mialem po prostu ustawione Texture quality na R4 (Fast, but less colorful) - najslabsze!. Po zmianie na najlepsze - R8/B8 jest ok!
Teraz ta gra jest po prostu emulowana perfekcyjnie (no procz tego dzwieku, ale to z winy mojego kompa!).
Why drink and drive when you can smoke and fly
zdp
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 16 lipca 2004, 22:25

Post autor: zdp »

Ciekawe czy ktos jeszcze zajrzy na tak stary topic:(
Nie wiem czy ktos juz o tym pisal (zbyt obszerne to forum jak dla mnie:P) ale mam problem z legend of legaia. Mianowicie na samym poczatku na walce treningowej podczas gdy musze! uzyc itemu gra traci dzwiek i staje w miejscu:( Kamerka chodzi wszystko piknie ladnie ale gra nie rusza juz z miejsca.Dzieje sie tak na epsxie vgsie i emuraydenie.Z tego co pamietam na blemie dzialal ale chwile pozniej emulator sam konczyl swoja prace bez przyczyny:(
PLZ help mi bo to jedna z moich ulubionych gier:(
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Mogę spytać o pochodzenie tej gry :?:
ISO z netu / oryginał / mniej legalna kopia :?:
2BII!2B
zdp
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 16 lipca 2004, 22:25

Post autor: zdp »

zrodlo gry= www*** :U

Jezeli ten plik jest uszkodzony to bylbym wdzieczny za link do dzialajacego pliku:C
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

zrodlo gry= www*** :U
Regulamin czytał :?:
Jezeli ten plik jest uszkodzony to bylbym wdzieczny za link do dzialajacego pliku:C
Tak to już jest z plikami z i-netu > jedne działają, inne nie. Linku podać nie mogę (patrz wyżej). Najlepsze co możesz zrobić w tej sytuacji to zaopatrzyć się w pełną wersję gry na CD.
2BII!2B
zdp
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 16 lipca 2004, 22:25

Post autor: zdp »

Takie to juz zycie czlowiek robi szybko a nie dokladnie :wink:

Btw zeby niebylo ze ze mnie taki opierdalacz i sciagam tylko z netu :!:
Odpalilem (zdaje sie stadionowego) pirata i z tego co pamietam byl ten sam problem wiec moze jednak to nie wina zrodla :?:
ODPOWIEDZ