ŚLADY PO CHAMOWANIU W GT2!!!

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
ZLEFF

ŚLADY PO CHAMOWANIU W GT2!!!

Post autor: ZLEFF »

Mam pytanie dość nietypowe - czy powstają u was w Gran Turismo 2 ślady po hamowaniu na asfalcie? Chcę tylko wiedzieć czy w tej grze wogóle nie ma tego efektu czy może tylko u mnie on nie występuje, a jeśli tak to czemu?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Jakoś wcześniej nie zwróciłem na to uwagi :)
ale wygląda na to, że nie ma śladów po oponag w GT2 - dziwne, sprawdziłem na kilku plugsach, na różnych

samochodach i oponach ale wciąż to samo - sladów opon na asfalcie BRAK... cóż nobody`s perfect :)

BTW; widzę że ostro postujesz - może warto było by się zarejestrować :?: :)
2BII!2B
ZLEFF

A więc

Post autor: ZLEFF »

Czy według ciebie moze istnieć jakiś plik ppf dodający ten malutki detalik do GT2? Byłbym bardzo wdzięczny gdybyś zerknął do odpowiednich źródeł w poszukiwaniu takiego ppf'a (ja szukałem ale nie znalazłem - brak doświadczenia w temacie epsxe). Fajnie by było se obejrzeć replaya jak wchodzisz w jakis ostry zakręt z piskiem opon, paląc gume :D . Jeżeli nie masz zbytnio czasu na szukanie to podaj jakieś linki do najlepszych twoim zdaniem stron z ppf'ami. Apropos: dla wielbicieli ISS PRO EVOLUTION 2 podaje link skąd mogą ściągnąć świetne patch'e uaktualniające składy drużyn i nie tylko: http://www.titanium.eu.org/~brat/dzial.php?id=edycja
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Sorry, ale
osobiście z tego typu patchem się nie spotkałem, jak dotąd :roll:
2BII!2B
ODPOWIEDZ