Problem z Epsx

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Do uruchamiania gry z obrazu używaj polecenia FILE>RUN ISO,
ewentualnie załaduj plik z obrazem do jakiegoś virtuala, np. Daemon Tools i odpalaj przez FILE>RUN CDROM.

Jakie rozszerzenie ma obraz, z którego usiłujesz odpalić GT2 ?
Twoje GT2 to oryginał/kopia bezpieczeństwa/RIP (ile zajmuje ?)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

1. byłbym wdzieczny za skorzystanie z opcji Edytuj, anie pisanie 1 posta pod drugim.
2. zamiast bawić się z Deamon tools usuchom gre bezpośrednio z pliku {File > RunISO}
wiec doszłem do tego ze ładuje mi sie jusz bios i udało mi sie załadować Gierke
[...]
*Runnig ePSXe emulator Version 1.6.0
*Memory handlers init.
Ja tu nie widzę zadnego błędu, co więcej błąd nie leży po stronie emulatora, gdyż odpaliłeś beaz problemów zarówno BIOS jak i gierkę. Jako że GT2 na ePSXe 1.6.0 nie wymaga żadnych specjalnych ustawień i powinien odpalić się bezproblemu dochodzę do wniosku, że jeśli problem pozostanie po zastrosowaniu się do 2 pkt opisanego powyżej wywodzi się on ze złej kopii gry (tak to już jest z grami z internetu, jak sądze stąd włąśnie pochodzi Twoja kopia). Rozwiązanie: zaopatrz się w inną, najlepiej pełną wersję gry na CD.
2BII!2B
Grzeho81
Junior
Junior
Posty: 9
Rejestracja: 10 sierpnia 2004, 10:21

Post autor: Grzeho81 »

mam iso tesz i tesz sie nie urochamia zajmuje narmalnie 600 mg nawet działała jak była w img ale przerobiłem jom na iso i otont nieche sie uruchomic włoczyła sie tylko raz do 1 demka i dalej nic moze włoasnie wtym ze przerobiłem jom na iso w tym tkwi problem grzeho jesli wiesz jak to odwrucić to prosze o rade
grzeho
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

OMG! Przykładaj więcej uwagi do 'czytelnego' pisania, bo trudno zrozumieć, o co Ci tak naprawdę chodzi.
Spróbuj jeszcze załadować grę do Virtuala. Co znaczy "była w img ale przerobiłem jom na iso" ???
Grzeho81
Junior
Junior
Posty: 9
Rejestracja: 10 sierpnia 2004, 10:21

Post autor: Grzeho81 »

Przepraszam poprawie się obiecuje :P
To znaczy że ściogłem jom w formacie img ale przerobiłem jom programem win iso na iso moze problem polega na formacie płyty moze znacie program którym teraz z tego iso zrobie z powrotem format img :D
grzeho
ODPOWIEDZ