Małe zmiany

Nowości w serwisie
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Małe zmiany

Post autor: winter_mute »

Od ostatniej aktualizacji minął ponad miesiąc, więc postanowiłem by nie wyjść z wprawy wprowadzić kilka zmian:
Bannery: dziś przypadkowo zauważyłem, że padł system bannerów (ciekawe czemu nikt mi o tym nie doniósł), więc pośpiesznie naprawiłem to niedociągnięcie. Chwilę później doszedłem jednak do wniosku, że należy zapobiec takiej sytuacji w przyszłości i postanowiłem napisać go od początku – dzięki temu obsługa bannerów jest sporo szybsza i praktycznie niezawodna.

Skoro już wziąłem się za poprawki to czemu nie dopracować bloków, tak oto powstały:
Gorące dyskusje: w których znajdziecie odnośniki do tematów (także tych starych), w których prowadzone są najświeższe i najgorętsze dysputy.
Ciekawe linki : w sposób losowy generuje odnośniki do stron z naszej bazy linków zamiast pokazywać najczęściej odwiedzane przez strony jak było wcześniej.

Nie omieszkałem również wrzucić troche nowości i tym sposobem w pod-dziale Muzyka znalazły się pobieralne utwory z następujących gier:
  • Beyond the Beyond
  • Castlevania: SotN
  • Front Mission 3
  • Megaman 8
  • Suikoden 2
  • Vagrant Story
Zapraszam do ściągania plików oraz do komentowania dzisiejszych nowości – ciekaw jestem czy uważacie je choćby za (troszkę 8) ) użyteczne :?:
2BII!2B
Awatar użytkownika
Red XIII
User
User
Posty: 85
Rejestracja: 15 sierpnia 2004, 08:58

Post autor: Red XIII »

Front mission 3 i Vagrant :?: hmmmmm....... chyba sobie ściągnę. (wiem że tak się nie zaczyna zdania ale i tak zacznę w ten sposób :mrgreen: ) Bo do FF7 już mam :D
Tylko czarne glany są naprawdę funny, bo mroczna załoga nosi je na nogach. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
ODPOWIEDZ