final fanstasy 8 i epsxe

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
Brush
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 03 października 2004, 22:32

final fanstasy 8 i epsxe

Post autor: Brush »

mam probmlme scigagnolme z mirca ff8 cd1 ijak odpalam to jest ok pokazuje sie menu i jak akceptuje zeby wejsc go gry new game to wtedy czarny obraz i nic jka chce kontynowac to pokazuje mi2 karty do wybory ale ze nie zaczolme nawet grac to nei mam save i nie moge kontynuowac co to moze byc?
Ostatnio zmieniony 04 października 2004, 08:17 przez Brush, łącznie zmieniany 1 raz.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Widze tu małą rozbieżność - w temacie jest FF8, a w treści FF9, mógłbyś to poprawić :?:

Co do tematu FF9 >
http://www.psemu.pl/index.php?dzial=FAQ#pyt12

CO do kwestii memorek, to rzecz normalna - aby kontynuować musisz mieć wcześniej zrobionego savea - czyt. zapis stanu na tzw. memorce, który reprezentuje właśnie ów menu z 2ma kartami. Sprawa jest prosta - nie grałeś wcześniej i nie zapisałeś stanu gry, :idea: równocześnie nic nie masz na memorce i nic nie możesz załadować.
2BII!2B
Brush
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 03 października 2004, 22:32

Post autor: Brush »

chodzi mi o ff8 i nie wiem co mam zrobic prubowalem ustawien z ff9 ale tez nic nie daje
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

2BII!2B
Brush
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 03 października 2004, 22:32

Post autor: Brush »

a w opisie do pff jest tam gdzies cos z plikiem sbi ktorego niegdzie znalesc nie moge po rozpakowaniu cd1 mam pliki ff8cd1 o rozszezeniach:*.sub,*.img,*.cue,*.ccd a jak otwieram img z deamon tool to na virtualnej plycie mam pliki system.cnf,slus_008.92,fdiskcd1.img i nie wiem co mam i jak mma zrobic
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Sorki, ale nie rozumiem z tego ani słowa :D
Jesli nie wiesz jak korzysta się z pliku PPF to zazpraszam do lektury :arrow:
http://www.psemu.pl/index.php?dzial=Art ... d=orgvspir
2BII!2B
ODPOWIEDZ