Co powiecie o emulatorze Connectix VGS ?

Dyskusje na temat emulatorów systemu Sony Playstation innych niż ePSXe, czyli.: VGS, PSXeven, AdriPSX itd.
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Ściągnij sobie program Memory Card Menager - dzięki niemu zrobisz tyle memorek ile zpragniesz ;-)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
profi
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 19 października 2004, 15:07

Post autor: profi »

Mortus pisze:Ściągnij sobie program Memory Card Menager - dzięki niemu zrobisz tyle memorek ile zpragniesz ;-)
dzieki za info a moze cos konkretniej skad wiesz jestem nowy w tym i nie bardzo czaje skad mozna to sciagac a jak w googlach wpisuje to mi cos wyswietla nie tak :roll: pomocy :shock: :wink:
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

W dziale {Download >narzędzia} jestprogram "Memory Editor", choć bardziej polecam ściągnąć PSX MemTool`a (z tego samaego miejsca), gdyż jest to wszechstronny, najlepszy w swej program do obsługi memorek.
2BII!2B
profi
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 19 października 2004, 15:07

Post autor: profi »

ok juz wszystko mam sciagnalem ladnie pieknie tylko jeszcze ostatnie pytanie z mojej strony mam VGS demo czy tam idzie zrobic memory card jesli tak to jak z gory dzieki za pomoc :wink: <piwo>
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

VGS demo czy tam idzie zrobic memory card
Hmmm, jakby Ci to powiedzieć... NIE :( Aby mieć dostep do opcji związanych z memorką oraz 2gim kontrolerem, musisz zaopatrzyć się w pełną wersję emulatora CVGS...
bądź po prostu poszukaj na necie www.google.pl programu o dźwięcznej nazwie EmuRayden
2BII!2B
adder
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 19 lutego 2004, 22:44

Post autor: adder »

Czy poleci mi ktoś program do robienia screenshotów z VGSa. W ePSXe mogę naciskać Printa, ile tylko zapragnę i żaden screen mi nie umknie, a tutaj musiałbym za każdym razem wychodzić do Windowsa i zapisywać oddzielnie obrazki. Chodzi mi o takie proste narzędzie, żebym mógł naciskać Print do woli i aby mi zapisywało wszystkie zrzuty ekranu. Potrzebne mi to bardzo, bo robię opis gry, której ePSXe nie obsługuje (widać, że VGS wygrywa pod względem kompatybilności :wink: ).
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

HyperSnap DX - t chyba najlepsze narzezie do zrzucania screenów niestety wraz za najwyższą jakość trza płacic, co nie jest mile widzianą opcją. Toteż proponuję poszukać jakiegoś darmowego narzędzia choćby na tej stronie >

http://tpnet.tucows.com/scapt95_default.html
2BII!2B
adder
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 19 lutego 2004, 22:44

Post autor: adder »

Dzięki wielkie za nazwę programu i linka. :)
Awatar użytkownika
Spojler
Junior
Junior
Posty: 26
Rejestracja: 12 czerwca 2006, 22:55

Post autor: Spojler »

Ja bym powiedział tak o tym emulatorze:

-prostota i to jest główna cecha tego emulatora bo nietrzeba kombinować jak koń pod górke z pluginami żeby odpalić prostą gre
-jak było mówione wcześniej małe wymagania sprzętowe
-grywalność ponad 90% gierek
-mało zajmuje miejsca
- a co do obrazów płyt to można przecież zainstalować daemon tools
ODPOWIEDZ