Problem z postaciami w Tekken 3

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
Dagda
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 22 grudnia 2004, 14:28

Problem z postaciami w Tekken 3

Post autor: Dagda »

Mam problem, mianowicie, po przejściu 2x trybu Arcade odsłoniły się postacie Kumy i Julii, ale za 3 razem gdy przechodzę Arcade'a gierka sie wiesza i trzeba ją wyłączać. Nie muszę dodawać że nowej postaci ni widu ni słychu ...
Proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

1) Po odkryciu bonusowej postaci zapisuj stan gry.
2)
Mam problem, mianowicie, po przejściu 2x trybu Arcade odsłoniły się postacie Kumy i Julii, ale za 3 razem gdy przechodzę Arcade'a gierka sie wiesza i trzeba ją wyłączać.
Przyczyn 'zwisów' może być wiele... Jaką wersję gry posiadasz? Płyta nie jest przypadkiem porysowana? Nie jest to xx megabajtowy RIP tej gry?
Dagda
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 22 grudnia 2004, 14:28

Post autor: Dagda »

Mam 43MB plik .iso który wczytuje do ePSXe. Może właśnie ten plik jest be... nie wiem. Jeżeli ktośby miał linka do działającej wersji Tekkena 3 to byłbym dźwięczny za podanie :mrgreen:
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Jestem na 99% przekonany, że problem tkwi w wersji gry. Niestety, w przypadku RIPa pomocy nie otrzymasz, gdyż bug nie jest spowodowany złą konfiguracją emulatora. Skaszaniony jest obraz, za który nie odpowiada ani autor gry, ani my :] (zapytaj RIPpera, może on coś poradzi ;>).
Jeżeli ktośby miał linka do działającej wersji Tekkena 3 to byłbym dźwięczny za podanie
Widać, jest Ci obcy regulamin... (nalegam byś nadrobił zaległości). O takich rzeczach nie dyskutujemy na łamach forum - w ostateczności uderzaj na priv (GG/Tlen/e-mail/PM).
ODPOWIEDZ