Rangi

Wypowiedz się na temat tego Forum
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Rangi

Post autor: winter_mute »

Właśnie ściągnąłe sobie nową zabawkę z sieci [bez skojarzeń soft jest w 100% legalny] i dzięki jej pomocy na bierząco dodaje nowe funkcje do forOOm które już niedługo znajdą się na serwerze... ale ten temat jest o czymś innym :) W czasie robienia ów zmian pomyślałem sobie że przydałoby sie zmienić rangi na forOOm... i zastanawiam się czy macie jakieś pomysły odnośnie tego :?: Może by tak walnąć stopnie wojskowe :?: [nOObie > kot, junior > szeregowiec itd.. itd] - taki pomysł, ale czy dobry :?: Tak czy owak czekaw na Wasze propozycje...

Są jedynie 2 wymagania:
1) musi być 5 postawowych rang dla szarych userów
2) i 3 dodatkowe dla uprzywilejowanych użytkowników :)

i to na tyle ...
Pozdrawiam
/w_m/
2BII!2B
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Widzę, że nikt nic nie wymyślił cóż - jak narazie więc sprawa przedstawiać się będzie po staremu czyli tak:

liczba postów | ranga
1-4 | nOObie
5-29 | Junior
30 - 99 | User
[obnizyłem poprzeczkę bo uprzednio było 50, hehehe]
100 - ...
[czy to ważne narazie nikt nie osiągnął takiej liczby postów]

BTW1; do kolejnej rangi można awansować przedwcześnie udzielając się na forum [tzn. skutecznie pomagając innym...], później zaś jeśli zajdzie potrzeba [odpowiednia ilość wpisów/użytkowników] ranga może zostać zamieniona na Mod - jeśli oczywiście osoba będzie się udzielać, a mnie nie będzie się chciało siedzieć na Forum non-stop lub nie podołam odpowiadaniu na wszystkie wpisy i jednoczesnemu "sprzątaniu" forum :)

BTW2; wspomniane udzielanie się nie oznacza oczywiście wpisywania textów typu "nie/tak", "dobrze mówisz" i innych niezwiązanych z tematem rzeczy (no chyba że temat znajduje się w dziale OFF Topic) dla osób, które nabijają licznik w tenże sposób przeznaczona jest inna ranga => SPAMER / LAMER <= która nie rzadko przyznana będzie wraz z BANem....

To chyba wszystko, gdyby ktoś miał jakieś propozycje odnośnie rang to niech się nie krempuje i doda odp.
2BII!2B
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Re: Rangi

Post autor: Mortus »

winter_mute pisze:Właśnie ściągnąłe sobie nową zabawkę z sieci [bez skojarzeń soft jest w 100% legalny] i dzięki jej pomocy na bierząco dodaje nowe funkcje do forOOm
mógłbyś podać nazwę tego [w 100% legalnego] softu?
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

jasne - PHPTriad v.221, hehehe, a myslałeś że co :)
2BII!2B
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

winter_mute pisze:a myslałeś że co :)
Nic nic - tak tylko z ciekawości spytałem O_o
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
SoVa
User
User
Posty: 52
Rejestracja: 25 sierpnia 2003, 16:21
Kontakt:

Post autor: SoVa »

A co mozna dzieki niemu zrobic ? Tzn, dzieki temu programowi ?
Obrazek
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Czytać dokładnie posty...
w_m pisze:Właśnie ściągnąłe sobie nową zabawkę z sieci [bez skojarzeń soft jest w 100% legalny]
dzięki jej pomocy na bierząco dodaje nowe funkcje do forOOm które już niedługo znajdą się na serwerze...
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
SoVa
User
User
Posty: 52
Rejestracja: 25 sierpnia 2003, 16:21
Kontakt:

Post autor: SoVa »

Ja mam problem z tym programem :) Uruchamiam go, wlacza mi sie okienko w postaci MS-DOS i pisze
...Apache/1.3.14 (Win32) running...
Co robic ?
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Tak to jest jesli używasz programu i nie wiesz do czego on właściwie służy. PHPTriad to soft umożliwiający przeglądanie (w moim przypadku testowanie) skryptów PHP pod systemem windows.

Konieczność jego zastosowania wynika zaś z faktu, że w przeciwieństwie do normalnych stron HTML, język PHP uruchamia się po stronie serwera, a nie przeglądarki co wymaga uruchomienia serwera (Apahe) z dodatkowymi modułami (PHP 4 / ew. bazą danych MySQL) na "własnym" komputerze. Domyślnie sam serwer i moduły pisane są pod systemy Unix (w tym także Linuxy) jednakże ponieważ nie mam obecnie zainstalowanego takiego systemu zmuszony jestem do korzystania z portu dla Win32, którym włąśnie jest PHPTriad.
2BII!2B
ODPOWIEDZ