Nasze Tipsy

Ogólne dyskusje na temat gier.
Awatar użytkownika
emcefreak
Senior
Senior
Posty: 105
Rejestracja: 22 grudnia 2004, 21:25
Kontakt:

Nasze Tipsy

Post autor: emcefreak »

Nasuneła mi się myśl: Po co non-stop zaglądać w razie problemów na GAMEFAQS ? Zróbmy Tu może coś w rodzaju Tips & Tricks "graczy dla graczy". (Np ja sie nie stosowałem do żadnych porad typu Gamefaqs podczas FF Tacticsa gdy miałem problem z pewną bitwą ( ta co Ramza jest solo za bramą oko w oko z Gafgarionem, a reszta poza). Bitwe rozkminiałem tydzien jak przejsc (Ramze miałem Lancera). Ustawiłem sobie więc z wczesniejszego rozwoju dla Ramzy Weapon Break (umiejetnosc Knighta) i rozwaliłem Gafgarionowi miecz po kilku próbach. Stał sie bezbronny i łątwo go rozwaliłem a druzyna za bramą zrobiła resztę. :) )
Awatar użytkownika
emcefreak
Senior
Senior
Posty: 105
Rejestracja: 22 grudnia 2004, 21:25
Kontakt:

Post autor: emcefreak »

Jak juz jestem przy temacie to pierwszy tips:P

FRONT MISSION 3

Jak już będziecie w posiadaniu cudownego Wanzera jakim jest Hoshun Mk112 z bronią N :D wyekwipujcie go w COMG-10 zwiekszajacy pozyskanie Battle Skilla z czesci. Włazcie na symulator i trenujcie go dopoki nie zdobedziecie skilla Body Smash. Wtedy zamiencie COMG-10 na COMB-652 (szansa uaktywnienia Battle Skilla wzrosnie o 80%). Ustawcie w nim tylko Body Smash :D I macie WANZER KILLERA :D
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Nie zrozum mnie źle bo cieszy fakt, że masz zapał. Jednakże praktyka pokazuje, że ludzie z reguły są leniwi, przez co szanse, że pomysł wypali są małe.

Mimo to życzę szczęścia, jeśli będę w stanie w czymś pomóc to pomogę. np. jeśli jesteś zainteresowany mogę na dzień dzisiejszy ustawić temat jako przyklejony (będzie widoczny na samej górze sekcji) w dziale Ogólnie o grach.
2BII!2B
Awatar użytkownika
emcefreak
Senior
Senior
Posty: 105
Rejestracja: 22 grudnia 2004, 21:25
Kontakt:

Post autor: emcefreak »

Ok, zobaczymy co z tego wyniknie. Pozdrawiam :D
LukAs007
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 14 marca 2006, 22:21

Post autor: LukAs007 »

Witam

Uważam że pomysł jest świetny ale tak jak mówi winter_mute, ludzie są leniwi. Jedyne co, to nadzieja ze znajdą się tacy których zainteresuje ten tematem i będą się chcieli podzielić ciekawymi uwagami. Miejmy tez nadzieje ze wrócą a na pewno wrócą, byle szybko czasy psx-owych maniaków. Jest tez minus pomysłu. Są gusta i guściki i nie każdy lubi grać w to co gra jego kolega. Można zrobić nowy temat z głosowaniem która gra jest godna uwagi i do tej gry stworzyć końcowy porządny artykuł.

Temat stary z przed ponad roku, nie pytaj tylko http://www.psemu.pl/forum/viewtopic.php ... ght=#11382
Dobra gra to gra na psx
ODPOWIEDZ