Dziwne wieści o PCSX2 vo.7

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
blazej90
Junior
Junior
Posty: 8
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 10:27

Dziwne wieści o PCSX2 vo.7

Post autor: blazej90 »

http://www.ngemu.com/forums/showthread.php?t=58448 przeczytajcie czy to znaczy że nowy bios trzeba bendzie załatwić bo ja mam stary i niewiem czy będzie diałał a tak apropo to jest muj :D 1 post na tym forum!!!
Szczyt Grzecznosci: Nasrac Sasiadowi Na Wycieraczke Zapukac I Poprosic O Papier!!!!!!!!
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

SCPH-10000 z tego co tam pisze nie działa i tyle - każdy inny BIOS (np SCPH-39001, SPCH-97004 chyba też) powinien poprawnie funkcjonować. Tyle.

Witamy na Forum.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
blazej90
Junior
Junior
Posty: 8
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 10:27

Post autor: blazej90 »

Z tego co przeczytałem to winter_mute ma właśnie bios SCPH-10000 i mu działa wienc jak to jest :?:
Szczyt Grzecznosci: Nasrac Sasiadowi Na Wycieraczke Zapukac I Poprosic O Papier!!!!!!!!
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Bios SCPH-10000 działa z emulatorem ale jego urzywanie nie jest zalecane ponieważ może spowodować mniejszą kontabilność gier.
Obrazek
blazej90
Junior
Junior
Posty: 8
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 10:27

Post autor: blazej90 »

Aha dzięki Adult
Ostatnio zmieniony 16 stycznia 2005, 21:21 przez blazej90, łącznie zmieniany 1 raz.
Szczyt Grzecznosci: Nasrac Sasiadowi Na Wycieraczke Zapukac I Poprosic O Papier!!!!!!!!
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

blazej90 nie jestem moderatorem ale musze cię ostrzeć że o nie pyta się o bios na forum ponieważ jest to nielegalne jak by winter zobaczył twoją odpowiedz dał by ci pierwsze ostrzeżenie. Jeżeli chce o takich rzeczach porozmawiać to albo gg, mail lub pm. Tak możemy rozmawiać a nie tak sobie na forum wyślij mi wiadomość to porozmawiamy.
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Uuuuuuuuu....
Nieciekawe :( Qrcze, musze czesciej zagladać na NGEmu...

Tak czy owak, dzięki za info.

BTW; Wygląda na to, że będę musiał po raz koleny robić testy wszystkich gier :(
2BII!2B
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Winter to są słowa asadr ( jeden z członków PCSX 2 team ) powinny wszystko w zwięzły sposób wytłumaczyć:
"SCPH-10000 is not supported anymore. Most games load libraries from the bios which aren't present in the scph-10000 bios."
( w przełożeniu na język polski brzmi to tak ) "SCPH-10000 nie jest już wspierany. Większość gier wczytuje biblioteki z biosu które nie występują w biosie scph-10000"
( tłumaczenie dla osób słobo znających język angieslki 8) )

ps. Winter jak było potrzebne to moge przetłumaczyć tutorial do konfiguracji PCSX 2 który napisał BOSITMAN vo powinno troche zmniejszyć licze głupich pytać, co o tym sądzisz ?
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

moge przetłumaczyć tutorial do konfiguracji PCSX 2 który napisał BOSITMAN vo powinno troche zmniejszyć licze głupich pyta
Jestem za! :D czekamy co admin powie ;)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Winter to są słowa asadr
OK, ja to rozumiem... rozpaczam tylko, ze tak późno się o tym dowiedziałem... bo różnice są spore...
np. Burnout2 na SCPH10tys. zawieszał się przy ostatnim ekranie powitalnym a na SCPH39001 wiesza się tuż przed wyścigiem no i znów 20parę gier trza będzie testować :( . < O to mi chodziło.
Winter jak było potrzebne to moge przetłumaczyć tutorial
Jestem jak najbardziej ZA... z chęcią zobacze i wrzucę na łąmy działu artykuły jeśli sobie tego życzysz.
2BII!2B
ODPOWIEDZ