Gsdx9 0.6

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
Robert
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 12:51
Kontakt:

Gsdx9 0.6

Post autor: Robert »

Czemu u mnie kazda gra na plugin Gsdx9 0.6.
Bialy ekran mruga kolory swiatle a potem tylko bialy ekran i wszystko moj otpalacz WindowXP 2400MHZ 256 RAM, GEFORCE 4 MX 440
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Robert, dlatego, że REGULAMIN, pkt. 5. To już Twoje kolejne nagięcie panujących tu zasad - nalegam, żebyś się poprawił - inaczej grozi nam separacja...
BTW; Zakładaj tematy i pisz w taki sposób, żeby można Cię było zrozumieć.
Robert
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 12:51
Kontakt:

Post autor: Robert »

OK BZYRES Czemu jak ja wlanczam byli jaka gre to u mnie mruga biale swiatelko potem za 2min te swiatlo staje sie stale ja mam Gsdx9 0.6 plugin.
muj otpalacz WindowXP 2400MHZ 256 RAM, GEFORCE 4 MX 440.
A z Gsoft0.8 pluginto umnie wszystko dobrze no jest bardzo malo fps:(
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

OK BZYRES
OK, tzn zmień (opcja zmień/edytuj) temat na np. kłopoty z Gsdx9 .. Przydałoby się zapoznać z podstawami polskiej gramatyki bo nie wszystkim chce się rozszyfrowywać znaczenia Twojej wiadomości.
Czemu jak ja wlanczam byli jaka gre to u mnie mruga biale swiatelko potem za 2min te swiatlo staje sie stale ja mam Gsdx9 0.6 plugin.
Może dlatego, że plugin kozysta z instrukcji DX9, które podobnie jak DX8 Twoja karta nie obsługuje (czytaj, jest kompatybilna z DX7). Proponuje spróbować na soft-wtyczce [to ta domyślna emulatora PCSX2].
2BII!2B
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Jeżeli nie masz to zainstaluj najnowszą wersje Direct X bo narazie nic innego nie przychodzi mi na myśl.

Edit winter ja mam tą samą karte a chodzi mi plugin dobrze więc napewno nie o to chodzi
Obrazek
ODPOWIEDZ