Zmiany tu...

Nowości w serwisie
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Zmiany tu...

Post autor: winter_mute »

... zmiany tam, zmiany dobrze robią nam :P Cóż, tym razem kilka pomniejszych poprawek i informacji o których warto napisać. Zaczynamy.
  • W końcu poprawiłem ankiety, które w końcu poprawnie zliczają wszystkie głosy. Można było to zrobić dużo wcześniej, ale skoro nikt się nie upominał to co się będę :P
  • Dodałem trochę przydatnych (mniej lub bardziej) informacji do działu FAQ, dotyczących ściągania plików (tona zgłoszeń niedziałających plików dziennie nie przypada mi do gustu) i emulatorów systemu PS2 (ostatnio temat na topie)
  • W związku z faktem, że po tygodniu oczekiwania w tematach „Zjawy” oraz „Kocha, nie kocha ;]” nie otrzymałem żadnej odpowiedzi postanowiłem podjąć radykalne kroki i zacząć zamykać działy w serwisie. W chwili do kasacji mam zamiar wziąć Gry, czy będzie coś więcej – to już zależy od Was.
  • W końcu mam ferie, a tym samym trochę wolnego czasu. Jako, że nie lubię leżeć brzuchem do góry zabrałem się za kolejny projekt, który w chwili gdy pisze te słowa jest w dość zaawansowanym stadium. W zasadzie mam zamiar przeprowadzić drugie testy, toteż potrzebuję pięciu ochotników, którzy chcą zabawić się w BetaTesterów. Osoby zainteresowane proszę o dodanie komentarzy do tego niusa.
I to bybyło na tyle. Logout :D
2BII!2B
Awatar użytkownika
Ravven
User
User
Posty: 56
Rejestracja: 30 grudnia 2004, 13:08

Post autor: Ravven »

Niemożliwe :shock: mam pierwszy komentarz :D. Ok W_M zgłaszam się na ochotnika, gdzie mam podpisać.... :D Co będziemy testowali ??
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

W końcu mam ferie, a tym samym trochę wolnego czasu. Jako, że nie lubię leżeć brzuchem do góry zabrałem się za kolejny projekt, który w chwili gdy pisze te słowa jest w dość zaawansowanym stadium. W zasadzie mam zamiar przeprowadzić drugie testy, toteż potrzebuję pięciu ochotników, którzy chcą zabawić się w BetaTesterów. Osoby zainteresowane proszę o dodanie komentarzy do tego niusa.
Chętny, jak zawsze... Czyżby chodziło o Projekt "A"? ;]
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Ok W_M zgłaszam się na ochotnika, gdzie mam podpisać.... Co będziemy testowali ??
Szczegółowe info o testach wyślę chętnym za pomocą PW po zgłoszeniu się pięciu osób.
Czyżby chodziło o Projekt "A"?
Dokładnie, toteż wiadomość nie dotyczy osób z grup uprzywilejowanych, którzy po prostuwiedzą o co chodzi i/lub dokonywali/dokonują testów.

BTW; BzyRes, wprowadziłem kolejne poprawki, rzuć okiem (i tak wiem, stats dziwnie wygląda, ale po właczeniu turnieju okienko ładnie sie wypełnia.)
To by było na tyle przecieków, ckolej na zgłoszenia.
2BII!2B
Awatar użytkownika
kr3c1k
User
User
Posty: 59
Rejestracja: 28 lutego 2004, 21:19

Post autor: kr3c1k »

Wiec jak juz raz pisalem - zglaszam sie na ochotnika :)
[trzeba jakos zabic nude i stres miedzy egzaminami... ehh...ciezkie jest zycie studenta :P ]
:)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Tak więc mamy 2 zgłoszenia brakuje jeszcze 3.
Cóz zrobić, czekamy :P
2BII!2B
ODPOWIEDZ