Zjawy

Wypowiedz się na temat serwisu PSEmu.pl (znanego także pod starą nazwą Polska Strona ePSXe)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Twoi "podopieczni" wiedzą o PLePSXe
Nie :D
E#D z większością stałych bywalców da się pogadać
Zależy co masz na mysli przez stałych bywalców. Jeśli mówisz o starych wyjadaczach z emu.pl to mógłbym polemizować. Osobiście nie przepadam za pewnymi osobami z tego grona i jak podejrzewam vice-versa :D
Trzeba być przygotowanym na krytykę i cięte riposty :]
Podobnie jest tutaj. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale pewne osoby mają złą opinię wśród użytkowników. Niektórzy np. mają mi za złe fakt, że potraktowałem ich BANanem, inni cierpią z powodu ripost niektórych Moderatorów (nie będę pokazywał palcem o kogo chodzi :P )
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

winter_mute pisze:
BzyRes pisze:E#D z większością stałych bywalców da się pogadać

Zależy co masz na mysli przez stałych bywalców. Jeśli mówisz o starych wyjadaczach z emu.pl to mógłbym polemizować. Osobiście nie przepadam za pewnymi osobami z tego grona i jak podejrzewam vice-versa
Jako stałych bywalców określam wszystkich aktywnych, często postujących użytkowników - zarówno 'dawną' ekipę z emu.pl, nowe twarze, przybyszy z innych galaktyk i całkowicie nowe w temacie osoby. Oczywiście taki a nie inny wniosek wysnułem biorąc pod uwagę moją osobę - odkąd jestem na forum e#d nie spotkałą mnie żadna przykrość - wręcz przeciwinie, niektórym dało się pomóc, z innymi wymienić poglądy, a jeszcze z innymi pogadać bardziej prywatnie (forum/PM/...).
Podobnie jest tutaj. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale pewne osoby mają złą opinię wśród użytkowników.
Zdaję, tak jest wszędzie - nie tylko na e#d i u nas ;].
Niektórzy np. mają mi za złe fakt, że potraktowałem ich BANanem
Trudno, żeby Ci dziękowali ;P.
inni cierpią z powodu ripost niektórych Moderatorów
Riposty są łagodne i konstruktywne, a nie cięte, jak to jest w przypadku e#d ;].
(nie będę pokazywał palcem o kogo chodzi)
Nie trzeba... -.-'
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Oczywiście taki a nie inny wniosek wysnułem biorąc pod uwagę moją osobę - odkąd jestem na forum e#d nie spotkałą mnie żadna przykrość
Trudno mi snuć głębokie rozważania na temat E#D bo jak wspomiałem wcześniej bywam tam rzadko (oblookam niusy, czasem sieknę jakiś komentarz, zahacze o konsole i tyle). Na forum raczej nie bywam - stare rany jeszcze sięnie zagoiły ;)
Zdaję, tak jest wszędzie - nie tylko na e#d i u nas ;].
Ja tam bym wolał przez wszystkich byc kochany :P :lol:
Trudno, żeby Ci dziękowali ;P.
A czemu by nie - jakże byłoby miło dostać takiego maila "Dziękuję że mnie zbanowałeś, dzięki Tobie uświadomiłem sobie jak złym człowiekiem byłem i odkryłem prawdziwe powołanie oraz cel w życiu" :twisted: :P :lol:
Riposty są łagodne i konstruktywne
Pozwolę sobie zacytować - jeden z użytkowników o jednym z Modedratorów :arrow:
jak zwykle *** mnie tak podsumował że żyć mi sie nie chce
on to potrafi dogodzić człowiekowi. Wszystkich zjedzie z góry na dół i koniec tematu
2BII!2B
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Zacytuj proszę to "zjechanie" ;) :twisted: :twisted: :twisted:
Napewno koleś.......... "przesaaaaadza" ;) ja jakoś nigdy nie widziałem żeby ktoś kogoś w prost "wyzwał" albo coś w tym stylu... więc nie rozumiem wogóle ło so chozi....
Ps. Oszywiździe na dym worum :lol:
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
ODPOWIEDZ