Help ff7

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

AFAIK w FF7 mogą wystąpić problemy z prędkością w coponiektórych scenach - podobnie jak w większości gier Squarea pod ePSXe 1.6.0. toteż zawsze zalecam zmianę emu na starsza wersję w przypadku szpil z tej stajni.

BTW - jest 1 wyjątek Front Mission 3 chodzi lepiej na wersji 1.6.0 :D
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

AFAIK w FF7 mogą wystąpić problemy z prędkością w coponiektórych scenach - podobnie jak w większości gier Squarea pod ePSXe 1.6.0.
Nie śmiem się nie zgodzić, ale osobiście żadnych problemów z ePSXe 1.6.0 + SQUARE Games nie doświadczyłem, poza tytułami, które ewidentnie gryzą się z tą wersją emulatora.
nosmile
User
User
Posty: 53
Rejestracja: 29 września 2003, 09:13
Kontakt:

Post autor: nosmile »

Ja nie jestem pewien, czy AFAIK przeczytał wasze posty...
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

nosmile pisze:Ja nie jestem pewien, czy AFAIK przeczytał wasze posty...
:lol: - kim jest ten tajemniczy AFAIK?

BTW; przeczyta, nie przeczyta - informacje zostaną dla potomnych ;].
p1t
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 22 stycznia 2005, 14:49

Post autor: p1t »

Mam pytanie dotyczące samej gry. W jakimś opisie przeczytałem, że na 2cd przed wejściem do krateru można znalezc drugi ribbon. Czy to prawda? Już nie wiem ile szukałem, ale nie mogłem go znalezć.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Nie pytamy o sprawy związane z przechodzeniem gry, ani nie udzielamy na takie pytania odpowiedzi, przynajmniej na łamach forum. Na GG/e-mail/PM - proszę bardzo.
BTW; nie lepiej poszukać trochę informacji w I-necie? Gugle dają radę, a GameFAQs to prawdziwa skarbnica wiedzy (w cholerę solucji, FAQs, tipsów, poradników, etc.).
ODPOWIEDZ