Kocha, nie kocha :]

Wypowiedz się na temat serwisu PSEmu.pl (znanego także pod starą nazwą Polska Strona ePSXe)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Kocha, nie kocha :]

Post autor: winter_mute »

Jakoś tak pusto w tym dziale wiec można by z tym coś zrobić. Toteż stawiam przed Wami drodzy użytkownicy następujący problem „Za co lubisz / nienawidzisz Polską Stronę ePSXe”. Wiem że mieliśmy podobny temat, ale ostatnimi czasy mamy tu sporo nowych twarzy więc warto by dać im szanse wypowiedzieć się w tej kwestii

Zapraszam do dyskusji


BTW; Ciekawe ile osób, lub czy wogóle ktoś odpowie? :P Toteż profilaktycznie obwieszczam, że tak jak poprzednio możecie swobodnie i bez obawy na jakiekolwiek reperkusje zmieszać nas z błotem, byle kulturalnie :D
2BII!2B
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

Winter_M ten temat jest zbędny bo poprostu nie ma lepszej stronki !! Nawet emudreams.pl sie kryje w porównaniu z waszą... na emu.makii na forum byłem bardzo długo i tam ludzie zamiast pomagać to albo krytykują albo wymądżają się jacy są mądzi :evil: większość ludzi ocenia strone po downloadzie i po plikach w multimediach... ale istnieje jeszcze coś wspaniałego jak FORUM ... na tym forum 1 raz w życiu znalazłem swoje miejsce :wink: :!: Podam głupi przykład .. na emudreams jak napisałem coś takiego ---> kur....a to była chaja jak skwsn :x i mi odrazu zablokowali na jakiś czas konto ....a na tym forum już miałem 2 wpadki i tylko dostałem upomnienie od BzyRes-a .... Poleciłem tą stronke już 6-ściu osobom ... a czy weszli na nią czy nie to już ich strata :lol: .... i 1 drobniuteńka wada jaka tutaj panuje to 1000-ąc razu powtarzające sie tematy zakładane przez amatorów .. ale cóź każdemu trzeba pomuc ( słowqa BzyResa) .... w końcu każdy z nas był kiedys taki ...
Awatar użytkownika
StreaK
User
User
Posty: 31
Rejestracja: 19 października 2003, 00:49
Kontakt:

Post autor: StreaK »

Zacznę może od cech ujemnych. Te cechy bedą dotyczyły raczej rozwiązań graficznych / indeksowych strony niż merytorycznych [ta akurat jest na bardzo dobrym wysokim poziomie o czym za chwile :P ]

Przede wszystkim nie podoba mi się:
- nazewnictwo działów tj. KONKURENCJA / MASZYNOWNIA / RÓZNOSCI. Te działy na pierwszy rzut oka nie wiele mówią nowym userom, którzy przed chwilą się zalogowali lub wskoczyli na stronę pierwszy raz [przypadkiem]. IMHO niekóre nazwy działów powinny ulec zmianie, aby łatwiej kojarzyły sie z zawartością np. maszynownia -> obsługa loginu / konta .. itp.
- Dział "kompatybilnosci" powininien luec lekkim modyfikacjom, i moim zdaniem pownien dostać się do całkiem nowego działu o nazwie "Dział ePSXe" albo podobnym, w którym powinny sie znaleźć także inne poddziały odnosnie tylko epsxe.
- Dział "konkurencja" powinien znaleźć sie także w innym nadrzędnym dziale jak np. "Inne emulatory na PSX" itp.
- Z racji tego ze W_M podjął się tematyki emulacji Ps2 na pc powinien tez pojawic sie całkiem nowy dział "Emulatory na ps2" w głównym menu.
- Obecne rozmieszczenie graficzne działów:

Strona główna
· Arkadia
· Artykuły
· Download
· F.A.Q.
· Forum
· Gry
· Księga Gości
· Kompatybilność
· Konkurencja
· Linki
· Maszynownia
· Multimedia
· O Stronie
· Różności

Powinno przejść lekkie modyfikacje np. w tym kierunku:

Strona główna
> Newsy
> Forum
> Gry
> Arkadia
> Emulacja PSX
>> Emulator ePSXe
· Artykuły
· Kompatybilność
· F.A.Q.
>> Emularoty inne
· Artykuły
· Konkurencja
> Emulacja Ps2
>> Emulator PCSX2
· Artykuły
>> Emulatory inne
. Artykuły

>Download
· Multimedia

> Inne
· Księga Gości
· Linki
· O Stronie
· Różności

> Panel Administracyjny
· Maszynownia

A plusy to:

- Jesleście najlepszą stroną która podejmuje taką tematykę w polsce, a moze nawet na świecie [zagraniczne strony rzadko kiedy decudyją csie na tworzenie serwisu tak mono tematycznego]
- macie dobre forum z paroma naprwde dobrymi userami którzy zawsze pomogą / porozmawiają / doradzą.
- Jesli chodzi o NEWSy o tem. epsxe / pluginów / pcsx2 jestescie zawsze pierwsi w polsce

uff, to na tyle .. jesli cos mi sie przypomni to dopisze.
www.psxdev-pl.tk - PsOne Section-PL - Najlepsza strona o PsOne / PSX. [Gry / Recenzje / Opisy / Scena PSX / Emulatory na PSX / Emulacja Psx / Artykuły / Forum / Duży DOWNLOAD / Codzienne aktualizacje]
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Po pierwsze tnx za ciepłe słowa
Po drugie - StreaK, dzieki za kreatywną krytyke, 2 słowa komentarza do niej >
Zdaję sobie sprawę iż na stronie panuje obecnie spory bałagan :D Wydaje mi się iż jest to związane z zaawartością tematyczna serwisu i jej zmianami wczasie. Najpierw zajmowaliśmy się ePSXe i materiałów poświęconych właśnie niemu jest najwięcej. Później wprowadziliśmy inne emu PSX i PS2. Natomiast w chwili obecnej największym zainteresowaniem cieszy się tematyka PCSX2 więc sporo uwagi poświęcamy jej. W całym tym zamieszaniu starałem się połaczyć jakoś działy co wyszło z różnym efektem. Jako, że powoli gusta klientów zaczynają nabierać kształtu myśle wytrwale nad kolejną odsłoną serwisu, która może nie wprowadzi masy nowości, ale uporządkuje zaistniały bałagan. Nie chcę narazie zagłębiać się w ten temat bo narazie jest w fazie pomysłu, ale podejrzewam, że serwis będzie podzielony na trzy odrębne, aczkolwiek połaczone w pewnym stopniu części.
2BII!2B
ODPOWIEDZ