winter_mute zapomniałes o czyms

Wypowiedz się na temat serwisu PSEmu.pl (znanego także pod starą nazwą Polska Strona ePSXe)
Devil_one

winter_mute zapomniałes o czyms

Post autor: Devil_one »

a miejwiecej o wersji epsxe 1.5.1 ktora jako jedyna odpala poprawnie gran turismo 2 wersja 1.5.2 tez odpaal ale wiesza sie gra po nacisnieciu start game na plytce symulation mode
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Rzeczywiście brakuje - prawdopodobnie znajdzie się w Downloadzie w najbliższej aktualizaacji... ale jakoś brakuje mi czasu aby ją zrobić chociaż kilka rzeczy wymaga poprawy :)

BTW; GT2 (PAL)!!! można uruchomić pod 1.5.2 - wciskasz "2" i zacięcie znika :)
Devil_one

Post autor: Devil_one »

no niestety wygrałem na allegro jakims dziwnym trafem Gt2 oryginał NTSC usa :(
i dla tego zalezało mi bys nadrobił braki :P

btw: ale zes elendilowi przychzanil z tym world trade center :PPPPPPPP
HiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHi
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

1) ePSXe 1.5.1 już jest - nawet kilka wersji (ta większa ma plugsy, ePSXeCutora i 1 FontEnd) Ala jak pisałem cześniej Da się grać w GT2 na ePSXe 1.5.2 [patrz do poprzedniego wpisu]

2) Co do -=Elendil=-`a , no cóż - jestem cierpliwym facetem, ale moja cierpliwość się skończyła gdy po raz kolejny (chyba 5) usłyszałem "ODKRYŁEŚ AMERYKĘ" z jego 'ust'. To niezbyt miłe bo:
a) Kolumb się w grobie przewraca
b) Ameryka dostała kopy od Osamy i talib`ów - i Elendil nie musi dokładać swoich 3 groszy
c) a co najważniejsze moja cierpiliwość ma swoje granice! Czy to hasło nigdy mu się nie znudzi? Czemu mam spokojnie patrzyć jak mnie upokarza PO RAZ KOLEJNY? Nie będę grał jakiejś ofiary, na którą najwyraźniej mnie sobie upatrzył!!! Dlatego poleciało to hasło z WTC - może da mu to do myślenia i sobie odpuści!
ODPOWIEDZ