Tekken 3

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
franz88
Junior
Junior
Posty: 18
Rejestracja: 07 marca 2005, 18:42

Tekken 3

Post autor: franz88 »

Po przejsciu w trybie gry adcade wszystkich chlopkow co na koncu jest filmik z ringiem potem glos mowi ze dodana zostala 1postac ale gra mi sie zawiesza poprostu czarny obraz sciaglem juz sobie z netu sejvy ale to nieto samo co przejsc samemu jest na to rada??
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Nie ma rady. Posiadasz RIPa - czyli nieszczęsną, okrojoną ze świetnej muzyki i znakomitych wstawek FMV wersję. Problem był już wielokrotnie poruszany na forum, mogłeś poszukać podobnych wątków, zanim zapytasz.

Znalazłem rozwiązanie > kup oryginała. Na takim Allegro.pl dostaniesz w pełni sprawnego TK3 za ~ 40 złotych.
franz88
Junior
Junior
Posty: 18
Rejestracja: 07 marca 2005, 18:42

Post autor: franz88 »

wlasnie znalazlem jeden koles radzi zeby szybko naciskac start zaraz jak sie walka skonczy i to dziala :) nawet jak skonczy mi sie filmik z ringiem to szybko naciskam pare razy start i menu sie wlancza z dodatkowa postacia a ja mam pelna wersje nie zadnego ripa sciaglem obraz plyty co ma 656MB wiec to raczej jest pelna wersja gry nie zaden rip
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

wlasnie znalazlem jeden koles radzi zeby szybko naciskac start zaraz jak sie walka skonczy i to dziala
Racja - nie wspomniałem, pewnie dlatego, że drażnią mnie problemy z RIPami :]. Rozwiązałeś problem - have fun.
a ja mam pelna wersje nie zadnego ripa sciaglem obraz plyty co ma 656MB wiec to raczej jest pelna wersja gry nie zaden rip
Jeszcze tak zapytam, z czystej ciekawości. Muzyka i filmy są dostepne w Twojej wersji gry?
franz88
Junior
Junior
Posty: 18
Rejestracja: 07 marca 2005, 18:42

Post autor: franz88 »

no ten filmik jak gre odpalam jest co ten helikopter i potem heitachi wysiada z niego :) muzyke tez mam choc niemialem napoczatku tylko cos kolega mi kazal zaznaczyc i jest no i na arcade ten filmik na koncu tez jest tyle ci moge powiedziec muzyczka mogla byc lepsza a i odrazu sie zapytam bo zapomnialem gdzie sie zaznacza w ustawieniach pluginu video co rozmazuje sie obraz fajnie poprostu jest ladniejsza grafika czy to jest "Hi-Res textures" i zmienia sie z none (standart) na 2xSal(much vram needed) ???
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Ok. Dzięki za odpowiedź.

Chcesz upiększyć grafikę. Nie wiem o który efekt dokładnie Ci chodzi. Rozmycie uzyskasz dzięki Antyaliasingowi (ustawiasz we właściwościach karty graficznej) i Screen Smoothing'owi (w konfiguracji plugina, sekcja "Misc").

Hi-Res Textures w TK3 raczej wiele nie dają. Efekty użycia 2xSal podziwiamy głównie w tytułach 2D - następuje wygładzenie 'schodków'. W Tekkenie dwuwymiaru jak na lekarstwo (menusy + tła aren), więc większych zmian w wyglądzie nie przewiduję.
ODPOWIEDZ