Beta Testerzy poszukiwani /nowa strona/

Wypowiedz się na temat serwisu PSEmu.pl (znanego także pod starą nazwą Polska Strona ePSXe)
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

1- Nie działa możliwość podglądu profilu osoby, która wysłała news'a na stronie głównej (ale to chyba też przez obecną lokalizazcję strony )
2- Nie otwiera się Delta - automatyczny start gier z Teksty/Inne
3-
BzyRes pisze:4) W wywiadzie z BetaMax'em : BzyRes:
BzyRes:> I dlaczego z wódką?

To jest Mortusa :)
I otóż to :P
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Brawo,
O to właśnie chodzi... Szukajcie błędów - czym więcej tym lepiej :)

na jakiś czas znikam - nie będzie mnie do niedzieli / poniedziałku
mam nadzieję że jak wrócę będą tu wypisanie wszelkie bugi bym mógł je szybko poprawić/ dodać nową aktualizację i nowa strona ruszy pełną parą :!:
BTW; Jesli osoby tj.: Bati, michapi, Vortex zarzyczą tego sobie proszę przekazać im adres przez PW....

Cóż nie pozostaje mi nic innego jak się pożegnać
i życzyć Wam miłego weekendu
Dozobaczenia w Nd / Pn
/w_m/
2BII!2B
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Y no ja bym sobie życzył :) ten nowy adresik, ale wątpię żebym w najbliższym czasie coś "dojrzał" (z wyłączonym kompem trudno mi będzie :D)
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
Gość

Post autor: Gość »

Mi nie chce wejść na Foroom
W Downloadzie w Narzędziach nie ma pliku: ePSXeCutor ,GPU Player(wchodzi na stronę Tripod i pisze ,ze nie jest dostępny do ściągnięcia) to samo GPU Recorder
Literówka w Downloadzie plug-inów -CDR Xeven jest:duzysz;powinno być dużych :lol:
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

Tym gościem jestem ja ALIEN ,nie bój się , że ktoś udostepnił komuś adres nowy.Po prostu coś mi się wali
Obrazek
michapi2058
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 05 września 2002, 12:05

Post autor: michapi2058 »

dolaczam sie do testowania,
prosze o namiary

pozdrawiam
michapi2058
(lepiej pozno niz wcale)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Witam wszystkich,
już jestem... trochę wcześnie bo pogoda nie dopisała i żem się rozchorował, ale ma to swoje zalety - będzie czas na poprawę kilku błęów. Zacznę może od:
Topik Oryginał vs.pirat w dziale Teksty>Inne nie otwiera się... & ... Nie otwiera się Delta - automatyczny start gier z Teksty/Inne
Błędy w składni - małe pifko :)
1- Nie działa możliwość podglądu profilu osoby, która wysłała news'a na stronie głównej (ale to chyba też przez obecną lokalizazcję strony ) ... & ... Mi nie chce wejść na Foroom ... & itd
Wszelkie linki związane z Forum nie działają z powodu obecnej lokalizacji strony. Po przeniesieniu strony bedzie OKI.
5) Trochę słaba wyszukiwarka (czepiam się? )
A jaką byś chciał :?: Obecna domyslnie przeszukuje wszystkie Newsy [jest też wyszukiwanie zaawansowane w Newsach - wg. autora, daty i kategorii Niusa]... dodatkowo są linki do działów tj.: Download, Linki i Forum, a nawet do popularnych wyszukiwarek - google, onet,u, wp... Moim zdaniem to wystarczy, ale może się myle :?:
1) Nie można się dopisać do Księgi Gości
Pewnie zapomniałem nadać uprawnień zapisu do pliku - zara to zrobię
2- w dziale Kontakt działa tylko twój numer gg (żadnego maila ani nic)
maili nie ma i nie będzie, a to w związku z prowadzoną przeze mnie polityką antyspamową i rozwoju forum... tzn. nie chcę spamu i tak już ktoś zwęszył mój email i tak dostaje już pocztę typu

Kod: Zaznacz cały

"Dear Sir/Madam, You may be surprise to receive this email since you do not know me. I am the son of the late president of Democratic Republic Of Zaire, President Mobutu Sese Seko,"
[/i] lub

Kod: Zaznacz cały

"DEAR SIR, I AM DR. FODE GUEI, THE ONLY SURVIVING SON OF LATE ROBERT GUEIEX-MILITARY HEAD OF STATE OF IVORY COAST, WHO WAS MURDERED ALONG WITH THE INTERIOR MINISTER ON THE 19TH OF SEPTEMBER2002.I CONTACTED YOU BECAUSE OF MY NEED TO DEAL WITH PERSONS WHICH MY FAMILY AND I HAVE HAD NO PREVIOUS PERSONAL RELATIONSHIP WITH. SINCE THE MURDER OF MY ENTIRE FAMILY, I HAVE BEEN SUBJECTED TO ALL SORTS OF HARRASMENT AND INTIMIDATION WITH LOTS OF NEGATIVE REPORT EMANATING FROM THE GOVERNMENT AND THE PRESS ABOUT MY FAMILY." 
[/i] kurcze jakich to ludzi się poznaje na internecie :lol: ... Po drugie jeśli ktokolwiem ma problem, niech śmiało uderza na Forum gdyż pomimo tego, że otrzyma pomoc w rozwiązaniu problemu pomoże innym np. ludziom którzy mają / będą mieli identyczny problem lub po prostu dostarczy mi nowy temat na arta do działu teksty :) Tak czy owak maili nie ma i nie będzie, ale skoro już napisałeś to wrzucam tam dodatkowo link do mojego profilu na forum.
WÓDKA >To jest Mortusa
Wiem, wiem... napisałem Ci że poprawię to w najbliższek aktualizacji - więc poprawiłem tera bo aktualizacji jeszcze nie było :P
GPU Player(wchodzi na stronę Tripod i pisze ,ze nie jest dostępny do ściągnięcia) to samo GPU Recorder
Kurde, ta polityka Lycosa - nie pozwala na linkowanie do plików na ich serwerach.... dlatego obecny download wygląda tak jak wygląda [pływające ramki RULEZ] i nie mozna korzystać z programów wspomagających ściąganie! - Później wrzucę pliki na własny serwer [razem z tłumaczeniami].

PS; Poprawiłem też inne literówki, o których wspomnieliście i czekam na odkrycie pozostałych błędów...
BTW; BzyRes - przesyłanie Linków jak najbardziej działa - Dostałem Twoje zgłoszenie o Beta... Dzieki, że się tym zainteresowałeś :)
2BII!2B
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

maili nie ma i nie będzie, a to w związku z prowadzoną przeze mnie polityką antyspamową i rozwoju forum...
No niby racja... i pomyśleć że kiedyś byłem "szczęśliwym posiadaczem" Twojego emila, lecz niestety poszedł pa pa podczas któregoś z formatów - życie jest nie fair :twisted:
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

No niby racja... i pomyśleć że kiedyś byłem "szczęśliwym posiadaczem" Twojego emila, lecz niestety poszedł pa pa podczas któregoś z formatów - życie jest nie fair
Nie tylko Ty nim byłeś... Jakby co do zgłoś się do mnie 8)
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

BzyRes pisze:
No niby racja... i pomyśleć że kiedyś byłem "szczęśliwym posiadaczem" Twojego emila, lecz niestety poszedł pa pa podczas któregoś z formatów - życie jest nie fair
Nie tylko Ty nim byłeś... Jakby co do zgłoś się do mnie 8)
Sprzedam maila do w_m :twisted: - tanio
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Zablokowany